Brooklyn 99: Nem százas körzet (2013-2021)

Brooklyn Nine-Nine

NexFish   2021. 11. 27.

Az utóbbi évadok gyengébbek lettek, mint az első 2-3 évad. Nagy kedvencem még így is. Jó humorú rendőrkomédia, nálam nagyon betalált.

hp   2020. 08. 25.

Általában nem szoktam rajongani az infantilis humorért sem a sorozatokban, sem a filmekben, és ez a vonal azért elég erős a Brooklyn 99-ben, de közben meg kellemes meglepetést okozott, hogy előkerülnek komolyabb témák is (elvált szülők, eltávolodott ... több»

Shelby07   2018. 01. 31.

Imádom, nagyon nagy ez a sorozat, iszonyatosan jó poénok vannak benne és nem lehet nem élvezni. Az egyik kedvenc comedy sorozatom, szóval bátran ajánlom, hogy mindenkinek, hogy nézze meg. Engem mindig meg tud nevettetni.

Melinda   2021. 02. 11.

Te, aki éppen olvasod ezt a kommentet, menj, és azonnal kezdj bele ebbe a sorozatba! :D Én régebben ódzkodtam tőle, mert nem láttam nagy lehetőségeket egy rendőrőrs tagjaiban... És micsoda tévedés volt részemről. Istennek hála, hogy eredeti szinkronn... több»

Deku   2017. 08. 17.

Azonnal nagy kedvencem lett a sorozat. Nem tudom mi az ami megfogott benne talán az idétlen humora az ami kedvelhetővé teszi és maguk az egyedi karakterek.

EnikoCzucz   2021. 11. 09.

Meglepően szórakoztató és vicces alkotás. Sikeresen kezeli a karaktereket, mindenki felismerhetően valamilyen, különcségekkel, domináns tulajdonságokkal, személyiségjegyekkel, amiken nem könnyű túllépni a szereplőknek, de a sorozat mégsem egyszerűsíti le őket kétdimenziós papírfigurákra.

beero88   2016. 01. 16.

Végtelenül eszement sorozat. Pontosan ez az eszementség az ami miatt nagyon nyerő a sorozat. Könnyedre kreált, humoros részek és nagyon szerethető karakterek jellemzik.

Andre Braugher nem először alakít zsarut, az NBC sorozatában, a Homicide: Life on the Streetben is ilyen szerepet játszik, ráadásul feleségét a valódi felesége alakítja.

(Archívum)

A sorozatban Terry Crews (Jeffords) egy ikerpár apja, a valóságban pedig 5 gyermekes apuka.

(Archívum)

Stephanie Beatriz, aki Rosát játssza a sorozatban, nagy Andy Samber & Lonely Island rajongó volt.

(Archívum)

Andy Samberg és Chelsea Peretti gyerekkoruk óta barátok, ugyanabba az általános iskolába jártak.

(Archívum)

Az eredeti forgatókönyvben Rosát Megannek hívták, Stephanie Beatriz meghallgatása után azonban meggondolták magukat.

(Archívum)

Hét évvel ezelőtt indult útjára a Brooklyn 99: Nem százas körzet című sorozat, amely először csak egy olcsó rendőr sztereotípiákat hangsúlyozó, átlagos vígjátéknak indult. Idővel azonban, köszönhetően a karakterfejlődéseknek, a konzisztensen javuló humorvilágnak, valamint az egyre inkább hangsúlyosabbá váló társadalmi kérdésekben történő állásfoglalásoknak, a 8 évadot megért széria az elmúlt évek egyik legjobb vígjátéksorozatává vált. több»