Shelby07   2018. 01. 31.

Imádom, nagyon nagy ez a sorozat, iszonyatosan jó poénok vannak benne és nem lehet nem élvezni. Az egyik kedvenc comedy sorozatom, szóval bátran ajánlom, hogy mindenkinek, hogy nézze meg. Engem mindig meg tud nevettetni.

Deku   2017. 08. 17.

Azonnal nagy kedvencem lett a sorozat. Nem tudom mi az ami megfogott benne talán az idétlen humora az ami kedvelhetővé teszi és maguk az egyedi karakterek.

beero88   2016. 01. 16.

Végtelenül eszement sorozat. Pontosan ez az eszementség az ami miatt nagyon nyerő a sorozat. Könnyedre kreált, humoros részek és nagyon szerethető karakterek jellemzik.

bgnz367   2017. 04. 19.

Elég furcsa humorú sorozatot kaptunk ami az én esetemben nagyon is bejövős. Szerethetőek a karakterek mindegyik azért amilyen. Színesek és mókásak. Mindig feldobja az ember kedvét.

Cptn Jinbe   2017. 06. 07.

Nagyon eredeti a sorozat. Az első évadnál nem gondoltam, hogy ennyi évadot meg fog érni hisz elég sajátságos a humora. Viszont szerencsére jó sikernek örvend egyedisége miatt.

Andre Braugher

A Brooklyn Nine-Nine egy olyan sorozat, aminek érdemes adni egy esélyt. Bár nálam nem fér oda a dobogó közelébe a rendkívül szoros sitcom versenyben, magas minőséget képvisel és különösen ügyesen szórakoztat. több»

Andre Braugher nem először alakít zsarut, az NBC sorozatában, a Homicide: Life on the Street-ben is ilyen szerepet játszik, ráadásul feleségét valódi felesége alakítja.

(mdlg4th )

A sorozatban Terry Crews (Jeffords) egy ikerpár apja. Míg a valóságban pedig 5 gyermekes apuka.

(mdlg4th )

Stephanie Beatriz, aki Rosa-t játssza a sorozatban nagy Andy Samber & Lonely Island rajongó volt.