Brooklyn 99: Nem százas körzet

6. évad (2019) - 18 epizód
7. évad (2020) - 13 epizód
8. évad (2021) - 2 epizód

Andre Braugher

Jake Peralta, a gyerekes nyomozó, és mogorva, újdonsült főnöke, Ray Holt New York 99. számú rendőrőrsön nem jönnek ki túl jól egymással. Ráadásul a főnökség döntései a nem könnyítik meg Peralta életét, aki meglehetősen lazán kezeli a szolgálati szabályzatot.… Több

Premier (HU): 2014.04.04.

2023.08.03 RigbyTheMad

Erőltetett

Nem volt rossz, de a viccek nem igazán jöttek át. Néha erőltetettek voltak a poénok. Fideszeseknek nem ajánlom. :D Aki azt a magyar címet adta, hogy a Nem százas körzet, azt örökre eltiltanám a fordítástól. Agyatlan, bugyuta cím lett, sajnos.

2020.08.25 hp

Általában nem szoktam rajongani az infantilis humorért sem a sorozatokban, sem a filmekben, és ez a vonal azért elég erős a Brooklyn 99-ben, de közben meg kellemes meglepetést okozott, hogy előkerülnek komolyabb témák is (elvált szülők, eltávolodott ... Több

2018.01.31 Shelby07

Imádom, nagyon nagy ez a sorozat, iszonyatosan jó poénok vannak benne és nem lehet nem élvezni. Az egyik kedvenc comedy sorozatom, szóval bátran ajánlom, hogy mindenkinek, hogy nézze meg. Engem mindig meg tud nevettetni.

2017.08.17 Deku

Azonnal nagy kedvencem lett a sorozat. Nem tudom mi az ami megfogott benne talán az idétlen humora az ami kedvelhetővé teszi és maguk az egyedi karakterek.

2022.10.01 kabel

Viszonylag gyenge sorozat,

Nincs sok tartalom vagy üzenet, a poénok hihetetlen kiszámíthatóak, és sajnos a karakterek nagy része egyszerűen nem érdekes. Nem segít, hogy a főszereplőt játszó színészkedni sem tud, és a sorozat folyamatosan e köré építkezik nagyon gyenge beszólásokkal.

Andre Braugher nem először alakít zsarut, az NBC sorozatában, a Homicide: Life on the Streetben is ilyen szerepet játszik, ráadásul feleségét a valódi felesége alakítja.Szerző: Archívum

A sorozatban Terry Crews (Jeffords) egy ikerpár apja, a valóságban pedig 5 gyermekes apuka.Szerző: Archívum

Stephanie Beatriz, aki Rosát játssza a sorozatban, nagy Andy Samber & Lonely Island rajongó volt.Szerző: Archívum

Andy Samberg és Chelsea Peretti gyerekkoruk óta barátok, ugyanabba az általános iskolába jártak.Szerző: Archívum

Az eredeti forgatókönyvben Rosát Megannek hívták, Stephanie Beatriz meghallgatása után azonban meggondolták magukat.Szerző: Archívum

(2021. 10. 13.)
Olcsó zsaruviccektől a tökös politikai állásfoglalásig – búcsúzik a Brooklyn Nine-Nine
Hét évvel ezelőtt indult útjára a Brooklyn 99: Nem százas körzet című sorozat, amely először csak egy olcsó rendőr sztereotípiákat hangsúlyozó, átlagos vígjátéknak indult. Idővel azonban, köszönhetően a karakterfejlődéseknek, a konzisztensen javuló humorvilágnak, valamint az egyre inkább hangsúlyosabbá váló társadalmi kérdésekben történő állásfogla... Több

(2015. 05. 06.)
Brooklyn 99 - Nemszázas körzet
A Brooklyn Nine-Nine egy olyan sorozat, aminek érdemes adni egy esélyt. Bár nálam nem fér oda a dobogó közelébe a rendkívül szoros sitcom versenyben, magas minőséget képvisel és különösen ügyesen szórakoztat. Több