hp   2020. 08. 25.

Általában nem szoktam rajongani az infantilis humorért sem a sorozatokban, sem a filmekben, és ez a vonal azért elég erős a Brooklyn 99-ben, de közben meg kellemes meglepetést okozott, hogy előkerülnek komolyabb témák is (elvált szülők, eltávolodott ... több»

Shelby07   2018. 01. 31.

Imádom, nagyon nagy ez a sorozat, iszonyatosan jó poénok vannak benne és nem lehet nem élvezni. Az egyik kedvenc comedy sorozatom, szóval bátran ajánlom, hogy mindenkinek, hogy nézze meg. Engem mindig meg tud nevettetni.

Deku   2017. 08. 17.

Azonnal nagy kedvencem lett a sorozat. Nem tudom mi az ami megfogott benne talán az idétlen humora az ami kedvelhetővé teszi és maguk az egyedi karakterek.

beero88   2016. 01. 16.

Végtelenül eszement sorozat. Pontosan ez az eszementség az ami miatt nagyon nyerő a sorozat. Könnyedre kreált, humoros részek és nagyon szerethető karakterek jellemzik.

bgnz367   2017. 04. 19.

Elég furcsa humorú sorozatot kaptunk ami az én esetemben nagyon is bejövős. Szerethetőek a karakterek mindegyik azért amilyen. Színesek és mókásak. Mindig feldobja az ember kedvét.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Elég bugyuta, de pont emiatt kapcsolja ki az embert ez a sorozat. Egyszer rérdemes végig nézni, egy fárasztó nap után jól kikapcsolódhat az ember rajta

authorgirlll   2018. 08. 17.

A legjobb vígjáték amit valaha láttam. A karakterek bár komikusan vannak összerakva remekül tudják a komoly helyzeteket is kezelni. A szerelmi szál pedig pont azért jó mert nincs kiemelve csak meg-megemlítve. A barátságok nagyon szorosak és az összetartás is hatalmas erőt ad a sorozatnak.

Andre Braugher

Andre Braugher nem először alakít zsarut, az NBC sorozatában, a Homicide: Life on the Street-ben is ilyen szerepet játszik, ráadásul feleségét valódi felesége alakítja.

(Archívum)

A sorozatban Terry Crews (Jeffords) egy ikerpár apja. Míg a valóságban pedig 5 gyermekes apuka.

(Archívum)

Stephanie Beatriz, aki Rosa-t játssza a sorozatban nagy Andy Samber & Lonely Island rajongó volt.

(Archívum)

Andy Samberg és Chelsea Peretti gyerekkoruk óta barátok, ugyanabba az általános iskolába jártak.

(Archívum)

Az eredeti forgatókönyvben Rosa-t Megan-nek hívták volna, Stephanie Beatriz meghallgatása után azonban meggondolták magukat.

(Archívum)

A sorozatban Gina játszik a Kwazy Cupcakes nevű játékkal, ami a sorozatban való megjelenéséig nem is létezett, azonban egy játékfejlesztő, a RED Games elkészítette.

(Archívum)

Chelsea Peretti (Gina) dolgozott íróként is a Perks and Recreation forgatókönyvén (Városfejlesztési osztály).

(Archívum)

Az egyik részben Amy megkéri Jeffords őrmestert, hogy fessen egy képet Holt kapitányról. Később kiderült, hogy Jeffords őrmester nem csak a sorozatban, hanem a valós életben is tud festeni és rajzolni. Mivel mielőtt ösztöndíjat kapott a Western Michigan Egyetemre, sőt egy művészeti ösztöndíjat is felajánlottak neki.

(Archívum)

A külső felvételeket egy valóban létező őrsről készítették Brooklynban.

(Archívum)

Az első évadban az egyik részben amerikai fociznak. Terry Crews, aki Jeffords őrmestert alakítja mindig táncol, amikor pontot szerez. Nem is csoda, hisz mielőtt Terry színész lett, az NFL-ben játszott a Los Angeles Rams csapatban.

(Archívum)

A Brooklyn Nine-Nine egy olyan sorozat, aminek érdemes adni egy esélyt. Bár nálam nem fér oda a dobogó közelébe a rendkívül szoros sitcom versenyben, magas minőséget képvisel és különösen ügyesen szórakoztat. több»