Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Brooklyn 99: Nem százas körzet (2013-2021)

Brooklyn Nine-Nine

THE   2021. 06. 30.

Nagy kedvenc lett. Egy hatalmas plusz, hogy nincs benne a hasonló sitcomokra jellemző műröhögés, hanem a nézőre bízzák.

hp   2020. 08. 25.

Általában nem szoktam rajongani az infantilis humorért sem a sorozatokban, sem a filmekben, és ez a vonal azért elég erős a Brooklyn 99-ben, de közben meg kellemes meglepetést okozott, hogy előkerülnek komolyabb témák is (elvált szülők, eltávolodott ... több»

Shelby07   2018. 01. 31.

Imádom, nagyon nagy ez a sorozat, iszonyatosan jó poénok vannak benne és nem lehet nem élvezni. Az egyik kedvenc comedy sorozatom, szóval bátran ajánlom, hogy mindenkinek, hogy nézze meg. Engem mindig meg tud nevettetni.

Deku   2017. 08. 17.

Azonnal nagy kedvencem lett a sorozat. Nem tudom mi az ami megfogott benne talán az idétlen humora az ami kedvelhetővé teszi és maguk az egyedi karakterek.

beero88   2016. 01. 16.

Végtelenül eszement sorozat. Pontosan ez az eszementség az ami miatt nagyon nyerő a sorozat. Könnyedre kreált, humoros részek és nagyon szerethető karakterek jellemzik.

bgnz367   2017. 04. 19.

Elég furcsa humorú sorozatot kaptunk ami az én esetemben nagyon is bejövős. Szerethetőek a karakterek mindegyik azért amilyen. Színesek és mókásak. Mindig feldobja az ember kedvét.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Elég bugyuta, de pont emiatt kapcsolja ki az embert ez a sorozat. Egyszer rérdemes végig nézni, egy fárasztó nap után jól kikapcsolódhat az ember rajta

Andre Braugher nem először alakít zsarut, az NBC sorozatában, a Homicide: Life on the Streetben is ilyen szerepet játszik, ráadásul feleségét a valódi felesége alakítja.

(Archívum)

A sorozatban Terry Crews (Jeffords) egy ikerpár apja, a valóságban pedig 5 gyermekes apuka.

(Archívum)

Stephanie Beatriz, aki Rosát játssza a sorozatban, nagy Andy Samber & Lonely Island rajongó volt.

(Archívum)

Andy Samberg és Chelsea Peretti gyerekkoruk óta barátok, ugyanabba az általános iskolába jártak.

(Archívum)

Az eredeti forgatókönyvben Rosát Megannek hívták, Stephanie Beatriz meghallgatása után azonban meggondolták magukat.