Egy rém rendes család

Married with Children

2023.04.01 Gamehun638

Alapmű a szitkomok között

Van, hogy napi szinten berakok egy-egy részt megnézni, mert megunhatatlan. Csuja Imre és a szinkronkönyv megunhatatlan és pazar. A főszereplőket lehet szeretni. Mindig marakodnak, de összetartanak, ha a másiknak baja van. Lehet látni, hogy az évadok alatt hova jut el ez az egész. A 7-8. évadtól már egy merőben másabb dolgot kapunk, ami több vulgáris dolgot tartalmaz, viszont élvezhetőbb is. Megérdemelt volna egy méltó lezárást.

2017.09.18 SzFa

Gyerekkoromban és most is nézem ezt a sorozatot, én nagyon sokat tudok nevetni rajta. Lehet, hogy van benne némi idiótaság, nőgyűlölet, szexizmus, de ez jól áll neki és nem kell komolyan venni. Remek kis kikapcsolódás, százszor is megnézhető jelenetek.

2016.04.24 D. Shaday

Minden idők legjobb sorozatának tartom, az abszolút kedvencem. Minden rész megnevettet, még akkor is, hogy már legalább százszor láttam őket, a figurák mindegyike humoros és igazi ikon.

2018.08.17 authorgirlll

Nagyon humoros sorozat ami szerintem mindenkinek való. A családi vígjátékok kategóriában egyértelműen díjnyertes. Az apuka a humor legnagyobb forrása.

2016.04.27 ereln

Örök kedvenc ez a sorozat, mind a mai napig lehet nevetni a vicceken. Ez a sorozat humorban nem szenved hiányt, korszakalkotó volt akkoriban, nagyon jó epikus sorozat, mindenkinek ajánlani tudom.

2015.05.29 titra

Amikor ment akkor tényleg az egyik legjobb volt, Al Bundy-val az élen. Igaz, hogy ismétlődő poénok vannak benne, és a karakterek sem mutattak szinte semmilyen fejlődést az évek alatt, de azt hiszem pont ez volt benne az egyik legnagyobb kapaszkodó po... Több

2016.07.21 K.bogi

Epikus és híres sorozat ez, bár arról vitatkozhatnánk sokakkal hogy méltán e. Szélsőségeket teremt. Valakinek nagyon tetszik és persze valakinek nagyon nem. Hát én a nem tábort erősítem. Nagyon fárasztó poénok vannak benne és unalmas egysíkú a történetek.

2015.05.06 bambula

Pont most megy az ismétlés valamelyik adón-megint. Viccesebbre emlékeztem régről, most inkább ostobának, szexistának és sértőnek tűnik, agyatlan mindenki és rosszindulatú, nem vicces.

2017.11.21 baalint

Igazi klasszikus családi vígjáték sorozat, gyerekkoromban sokat néztük. Amire itthon bejött a 90-es években pont aktuálisak voltak a 80-as amcsi poénok. A vége már kicsit erőltetett lett de nézhető

2016.02.09 bviki

Hát ehhez a sorozathoz azt hiszem nincs mit hozzá fűzni. Büszke vagyok, hogy én is ezt a vezeték nevet viselem :D Ha látom szívesen megnézem, igazi klasszikus.

2015.10.11 Bimbi

őszintén szólva nem értem hogy mit szeretek olyan sokan ezen a sorozaton. Gagyi, gyenge poénokkal teli vígjáték. kifejezetten unalmas és semmit mondó .

2016.11.07 tjanika

"Szinte bármikor nézhető" kategória. A kedvenc sorozatok között is a legjobb. Al Bundy a legnagyobb,na persze kellett hozzá egy jó szinkronhang is.

2016.04.27 Zsóka

Régebben imádtam, zseniálisak a karakterek és a szöveg:)

2015.04.30 house354

Örök kedvenc marad számomra Al Bundy és a családja. Nagyon jó sorozat. Egy igazi vígjáték. A sorozat nagyszerűségét az is jelenti, hogy 11 évig futott és minden részt láthattunk magyarul is. Csak ajánlani tudom.