Életem értelmei

My Wife and Kids

2024.03.16 FREEWAY

Szeretem ezt a sorozatot a mai napig, nagyon vicces, főleg Junior, aki rohadt jól játssza a hülyét, néha megölt a hülyeségeivel.

2018.07.09 Norbi

Egyik kedvenc sorozatom.Nagyon jó poénok vannak benne , a család összes tagja , puszta megjelenésével már hozzáad az egész film jó hangulatához. Akik csak jól érezni, szórakozni szeretnének azok bátran kezdjenek hozzá, nem fognak csalódni.

2017.09.22 SzFa

Szeretem ezt a vígjáték sorozatot, nagyon sok jó poén van benne egy részen belül is. Michael nagyon vicces figura. Remek szövegezése van. A történet is egyre érdekesebb, jó hogy egy részen belül és a sorozatban is halad a történet.

2022.03.31 AlBundy Nézhetetlen

Most, hogy újra elkezdte adni a CCF, magamra erőszakoltam két epizódot. Ultragagyi, vér ciki. Szinte kényelmetlenül éreztem magam, mikor néztem, annyira mű és gáz volt az egész. Az apuka egy ripacs, az anyuka gyakorlatilag elviselhetetlen. A tinifiú ... Több

2021.11.23 Péter Fazekas

Nagyon jó volt.

2015.06.23 padfoot8925

Damon Wayans hihetetlen figura. Ez az a fajta családi vígjáték amiben biztos, hogy lesz több olyan poén is egy részen belül ami akkorát fog ütni, hogy hátra esünk a székben a nevetéstől. Egyszerűen frenetikus.

2016.02.09 bviki

Nagyon szerettem ezt a sorozatot. Vicces és példamutató volt. Sajnos sokat ismételték így unalmassá vált. A vége elég érdekes volt, kár,hogy nem folytatódott.

2019.10.20 Nnorbert

Egy igazi klasszikus a sorozatok között! Kihagyhatatlan poénok, és mindig jelenlevő szituációs humor jellemzi. Egy igazi laza könnyedség egy fárasztó nap után.