Egyről a kettőre

Egyről a kettőre

Step by Step
Videók

A sorozat középpontjában egy nagycsalád áll, mely két elvált szülő összeházasodásából jött létre. A korcsoportban és személyiségjegyekben is különböző gyerekek eleinte rengeteg fejtörést okoztak szüleiknek, de idővel mindenki megtalálta helyét az új felállásban.

(erare)

Sasha Mitchell
Josh Byrne
Christopher Castile

2020.02.12 szd91

Egyik kedvenc sorozatom. Gyerekkoromban csak alkalmanként botlottam bele 1-1 részbe, de az érzés, hogy nagyon szerettem megmaradt. Pár éve akadtam rá újra és végignéztem elejétől az összes részt. Nem is gondoltam volna, hogy 7 évad készült belőle, bi... Több

2017.11.04 Bazzzsi

A főcímzenéje most is a fülemben cseng. Igazából nagyon mit nem volt nézni, azért esett rá a választás. Egy nagy csald története, sok kalamajkával és egy kis humorral.

2017.07.29 Lonka

Kedvelhető sorozat volt, az az igazi leül együtt nézi a család szerű sorozat volt. Nagy története nem volt, de a karakterek nagyon kedvelhetőek voltak.

2019.02.05 AlBundy

Nagyon imádtam gyerek koromban, rengeteget nevettünk rajta a családdal. Nem biztos hogy ma is olyan szinten ülnének a poénok, de a nosztalgia-faktor elvitathatatlanul nézőssé tenné még most is.

A J. T. becenév a John Thomas névnek a rövidítése.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sasha Mitchell-t az utolsó pillanatban válogatták be a showba, így nem is szerepelt csupán az első évad, 4. részétől kezdve.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A sorozatban többször is utalnak a színészek korábbi munkáira. Például amikor Frank rejtvényt fejt és ki kell találnia egy hat betűs város nevet Texas államban (Dallas), vagy amikor J. T. arról beszél Frank-nek, hogyha együtt nézi a feleségével a Baywatch-ot, akkor semmit nem tud a házasságról.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Mark karakterét eredetileg Jarrett Lennon alakította volna, ám még a pilot rész leforgatása előtt lecserélték őt Christopher Castile-ra. Az első évad főcímében még látható is a színész.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A 6. évad után az ABC csatorna felfüggesztette a sorozat forgalmazását, így az a CBS-hez került, így a záró évad már CBS produkcióként futott.Szerző: ArpiHajdu és Réci