Bazzzsi   2017. 11. 04.

A főcímzenéje most is a fülemben cseng. Igazából nagyon mit nem volt nézni, azért esett rá a választás. Egy nagy csald története, sok kalamajkával és egy kis humorral.

Lonka   2017. 07. 29.

Kedvelhető sorozat volt, az az igazi leül együtt nézi a család szerű sorozat volt. Nagy története nem volt, de a karakterek nagyon kedvelhetőek voltak.

AlBundy   2019. 02. 05.

Nagyon imádtam gyerek koromban, rengeteget nevettünk rajta a családdal. Nem biztos hogy ma is olyan szinten ülnének a poénok, de a nosztalgia-faktor elvitathatatlanul nézőssé tenné még most is.

Suzanne Somers
Staci Keanan
Sasha Mitchell
Josh Byrne
Christopher Castile

A J. T. becenév a John Thomas névnek a rövidítése.

(ArpiHajdu és Réci )

Sasha Mitchell-t az utolsó pillanatban válogatták be a showba, így nem is szerepelt csupán az első évad, 4. részétől kezdve.

(ArpiHajdu és Réci )

A sorozatban többször is utalnak a színészek korábbi munkáira. Például amikor Frank rejtvényt fejt és ki kell találnia egy hat betűs város nevet Texas államban (Dallas), vagy amikor J. T. arról beszél Frank-nek, hogyha együtt nézi a feleségével a Baywatch-ot, akkor semmit nem tud a házasságról.