Már megint Malcolm (2000)

Malcolm in the Middle

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Beteg humorú, abszurd megjelenítésű sorozat, melyben leginkább a gyerekek viszik el a show-t. Egyszer nézhető.

Norbi   2018. 07. 09.

Egy ügyefogyott család , esetlen történetei. A gyerekek viszik a prímet, vicces, abszurd helyzeteket teremtenek, amit a nem mindennapi szülők talán még rosszabbá teszik. Szeretem, könnyed kis kikapcs egy zsúfolt nap után.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Én szerettem, szerencsére a Comedy gyakran adta. Vicces volt, tanulságos és kedves. Nem semmi, hogy már lassan nagykorú lesz ez a sori :) kár hogy levették

Trob   2015. 03. 29.

Comedyn nap estig néztem. Jó volt minden része! Kár hogy így elmentek az évek, de még mindig nagyon jó sorozat, az szent!

Solothor   2015. 01. 27.

Elég érdekes volt ez a sorozat azonban elnyerte a tetszésemet.

Frankie Muniz

A család vezetéknevére (Wilkinson) a pilotban derül fény, mely Francis névkártyájáról olvasható le a jelenetben, amikor hazatelefonál.

A főcím alatt látható animált képsorok a Nazca (1998) című japán animeből származnak.

Live-action szituációs komédiától szokatlan módon a sorozat nem tartalmaz bevágott nevetéseket.