Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Már megint Malcolm (2000-2006)

Malcolm in the Middle

Frankie Muniz

messideco   2018. 08. 17.

Nagyon jó sorozat, hozzám nagyon későn érkezett el. Ez a narratív, egyes szám első személyben játszódó gyakorlatilag buildungsroman megnevetteti könnyen a nézőt, és kellemes kikapcsolódást nyújt. Ajánlott

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Beteg humorú, abszurd megjelenítésű sorozat, melyben leginkább a gyerekek viszik el a show-t. Egyszer nézhető.

Norbi   2018. 07. 09.

Egy ügyefogyott család , esetlen történetei. A gyerekek viszik a prímet, vicces, abszurd helyzeteket teremtenek, amit a nem mindennapi szülők talán még rosszabbá teszik. Szeretem, könnyed kis kikapcs egy zsúfolt nap után.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Én szerettem, szerencsére a Comedy gyakran adta. Vicces volt, tanulságos és kedves. Nem semmi, hogy már lassan nagykorú lesz ez a sori :) kár hogy levették

Trob   2015. 03. 29.

Comedyn nap estig néztem. Jó volt minden része! Kár hogy így elmentek az évek, de még mindig nagyon jó sorozat, az szent!

Solothor   2015. 01. 27.

Elég érdekes volt ez a sorozat azonban elnyerte a tetszésemet.

Betyus   2015. 01. 26.

Nem egy tipikus szórakoztató sorozat...az egész abból áll, hogy egy sokak számára idegesítő, okoskodó gyerek elmondja mindenről a véleményét, akárcsak az állandóan ordibáló idegbeteg anyja és az ostoba testvérei. Tényleg vagy megszereti valaki, vagy ... több»

A család vezetéknevére (Wilkinson) a pilotban derül fény, mely Francis névkártyájáról olvasható le a jelenetben, amikor hazatelefonál.

A főcím alatt látható animált képsorok a Nazca (1998) című japán animeből származnak.

Live-action szituációs komédiától szokatlan módon a sorozat nem tartalmaz bevágott nevetéseket.

Francis szerepére Aaron Paul is jelentkezett. Nem sokkal ezt követően kapta meg a kultikussá váló Totál szívás egyik főszerepét.

A főcímben látható képsorok, melyek egyikében egy pár csókolózik, miközben megtámadja őket egy szörny, a Creature from the Haunted Sea című 1961-es filmből származnak.