Kikiwaka tábor

Kikiwaka tábor

Bunk'd

Emma, Ravi és Zuri Ross egy nosztalgikus nyári vakáción vesz részt: Kikiwakára látogatnak el, ahol egykor szüleik megismerték egymást. A táborban eltöltött napok során új barátokat szereznek, megismerik a szerelmet (és a szerelmi háromszöget is) és nyakig merülnek a kikiwakai életérzésben.

(erare)

Premier: 2015 | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2015) - 21 epizód
2. évad (2016) - 21 epizód
3. évad (2018) - 16 epizód
4. évad (2019) - 31 epizód
5. évad (2021) - 21 epizód

KULCSSZAVAK

2019.07.09 tomrocky

Nekem nagyon olcsónak tűnt és egyáltalán nem voltak viccesek a poénok.

2016.04.27 Gríz

Nagyon méltányolom, hogy a Disney próbálkozik az ifjúsági sorozatokkal, de vannak sztorik, amiket inkább a kukába kellene dobni. Ez a fura tinisorozat is ezek közé tartozik szerintem. Rémesen rossz. és gyenge. Minden téren:színészek, forgatókönyv, jelenetbeállítások.

2018.08.21 alexa3333

Nagyon jó sorozat. Nagyon tetszett. Jók a történetek. Vicces, humoros sorozat. mókás sorozat. Nézd meg te is mert egy nagyon szuper vicces sorozat. :)

A Jesse és a Kikiwaka tábor is rendelkezik egy-egy Kevin nevű főszerelővel. Előbbiben Kevin Chamberlin, míg utóbbiban Kevin Quinn volt látható.Szerző: erare

A filmsorozat két színésznője, Peyton List és Miranda May egy napon születtek (Április 6-án), igaz két év különbséggel - List látta meg a napvilágot előbb. A Zurit alakító Skai Jackson pedig mindössze két nappal a lányokat követően 'hepibörzdejezhet'.Szerző: erare

Nina Lu (Tiffany) és Nathan Arenas (Jorge) első filmes szereplésének lehettünk tanúi.Szerző: erare

Az USA-ban mindaddig nem kezdték vetíteni a sorozatot, ameddig a Jesse (2013) be nem fejezte pályafutását.Szerző: erare

A tábor nevét egy erdőben lakó szörnyetegről kapta.Szerző: erare