alexa3333   2018. 08. 21.

Nagyon jó sorozat. Nagyon tetszett. Jók a történetek. Vicces, humoros sorozat. mókás sorozat. Nézd meg te is mert egy nagyon szuper vicces sorozat. :)

Gríz   2016. 04. 27.

Nagyon méltányolom, hogy a Disney próbálkozik az ifjúsági sorozatokkal, de vannak sztorik, amiket inkább a kukába kellene dobni. Ez a fura tinisorozat is ezek közé tartozik szerintem. Rémesen rossz. és gyenge. Minden téren:színészek, forgatókönyv, jelenetbeállítások.

tomrocky   2016. 04. 03.

Nekem nagyon olcsónak tűnt és egyáltalán nem voltak viccesek a poénok.

A Jesse és a Kikiwaka tábor is rendelkezik egy-egy Kevin nevű főszerelővel. Előbbiben Kevin Chamberlin, míg utóbbiban Kevin Quinn volt látható.

(erare)

A filmsorozat két színésznője, Peyton List és Miranda May egy napon születtek (Április 6-án), igaz két év különbséggel - List látta meg a napvilágot előbb. A Zurit alakító Skai Jackson pedig mindössze két nappal a lányokat követően 'hepibörzdejezhet'.

(erare)

Nina Lu (Tiffany) és Nathan Arenas (Jorge) első filmes szereplésének lehettünk tanúi.

(erare)

Az USA-ban mindaddig nem kezdték vetíteni a sorozatot, ameddig a Jesse (2013) be nem fejezte pályafutását.

(erare)

A tábor nevét egy erdőben lakó szörnyetegről kapta.

(erare)

A Lou-t alakító Miranda May korábban a Liv és Maddie (2013) című tévésorozatban is látható volt.

(erare)

A Xander és Emma bőrébe bújt Kevin Quinn és Peyton List kétpetéjű ikrekként rendelkezik egy-egy fiú vagy lánytestvérrel.

(erare)

Az Emmát alakító Peyton List ikertestvére is felbukkan a sorozat Luke visszatér című epizódjában.

(erare)

A Xandert alakító Kevin Quinn énekli a sorozat főcímdalát.

(erare)

A Jesse című sorozatban Zurinak volt egy zsiráfja, akit Gladys-nak hívtak, míg a Kikiwaka táborban egy morcos táborvezetőt neveznek így.