
Vélemények (1)
Írj véleményt
Egy szolid skandináv
Szeretem a disztópikus műveket, amik egyfajta pesszimista jövőképet, negatív társadalomképet jelenítenek meg általában... Szeretem a skandináv műveket, nem egy és nem is kettő sorozat vagy film vált kedvencemmé közülük... Nos, ez disztópikus is, és s... Több