A horror mesterei (2005)

Masters of Horror

Deku   2017. 08. 24.

Tetszett, valóban horrorisztikusak a történetek még ha nem is az összes éri el azt a csodás szintet de összességében nézve egy egy nagyszerű sorozat. Horror kedvelőknek jól jön.

alexxx   2015. 10. 21.

Azért, nem minden arany ami fénylik! Voltak gyengébb alkotások, középszerű "mesterektől"...

Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Remek kikapcsolódás volt. Kár hogy nem élt meg több részt. Igazán izgalmas ahogy mindegyik rész más más rendező és más más stílust képvisel. Vannak igazán kiemelkedő és elgondolkodtató részek is mint például amikor a katonák visszatérnek a sírokból szavazni egy hazug rendszer ellen...

Katapult   2017. 04. 29.

Érdekes, változatos sztorik. Nem mindegyik volt 5 csillagos, de alapjában véve jó szórakozás végignézni mindet.

MethMan   2015. 08. 11.

Nagyon jó minőségű horror sorozat. Szerintem kitűnő ötlet volt, hogy minden egyes részt más mester rendezett. Ez a garancia az abszolút változatosságra. És az én abszolút kedvencem Carpenter Cigarette Burns-je volt.