Marianne (2019)

Marianne

Witwicky   2021. 03. 02.

Még

Sok horrort láttam már, tényleg sokat. Ez a sorozat nagyszerűen használja a kliséket, remek időzítés, jó karakterek. Kár, hogy nem lesz folytatás.

ZoLee Dottore   2020. 03. 09.

Régóta nem láttam már ennyire jó horrort

Nem lehetett abbahagyni. Minden lehetséges klisét ellőnek a sorozatban, de zseniális módon. Amikor épp leülne a film, váratlanul újra bepörög. Sajnálom, hogy egyetlen évad alatt vége, az utolsó rész szokásos "hagyjuk már" horrorbefejezés, de akkor még csavarnak rajta úgy kettőt-hármat. Ezek után az embernek nincs kedve amerikai tucat blablát nézni. Zseniálisan kivitelezett, még a sokat megélt thriller/horror nézőben is képes a vért megfagyasztani, effektekkel fűszerezett (számomra) remekmű. Abszolút csalódásmentes a műfaj kedvelőinek. Csak ajánlani tudom.

jfruzsi97   2020. 10. 01.

Nagyon kedvelem a horror műfajt, és még ennek ellenére is, hogy bírom, felugrottam párszor a székből. Pedig tényleg olyan helyzetekben voltak ezek a történések, hogy számított rá az ember, és mégis megijedt. Marianne-t pedig tényleg úgy sikerült mega... több»

notimoni   2019. 12. 26.

Brutális

Minden horror/thriller rajongónak ajánlom, zseniális sorozat. Lehet rajta borzongani. A vénasszony meg tényleg olyan csúnya benne, hogy rémálmai lesznek az embernek. Sok film szól szellemekről meg démonokról, de legtöbbször nevetséges formában. Ez a sorozat nem nevetséges, hanem ijesztő és valóságos. Egyedül ne nézd meg, inkább társasággal! A főszereplő különösen jól játssza a szerepét. Gratulálok az alkotóknak, nálam 5 csillagos!

A második évad egyelőre még nincs bejelentve, de a nyitott befejezés és a pozitív visszhangok miatt nagy eséllyel csak idő kérdése a dolog, mindenesetre én állok elébe. több»