Videók

Az Eega című filmben egy fiatal férfi miután meghal, közönséges légyként születik újjá, s mindent elkövet azért, hogy megbosszulja halálát. Ám ilyen apró lényként ez cseppet sem bizonyul könnyű feladatnak...

(erare)

2017.01.12 e-batta

Az egyik legjobban elkészített telugu film, amit láttam. Abszolút versenyképes az összes nyugati animációs kalandfilmmel. Az is igaz, hogy nem családi film, gyerekeknek nem ajánlom. A légy bosszúhadjárata ugyanis meglehetősen véresre sikeredik. Tökél... Több

Az eredeti koncepciót és legalább egy jelenetet a 2010-es rövidfilmből, a Cockroach-ból másoltak.Szerző: e-batta

A főszereplők nevét az azokat eljátszó színészek nevéről adták, Sudeep a multimilliomos gyáros Sudeep-ot, míg Nani a tűzoltó Nanit alakította.Szerző: e-batta

Tíz napra Rajamouli leállította a forgatást, mivel az elkészült VFX semmilyen hatást nem tett rá, és nem volt ötlete hogyan tovább. De mivel körülbelül már 40-80 millió rúpiát elköltöttek, úgy döntött, hogy továbblép, és újrakezdte a forgatást, a nulláról indulva.Szerző: e-batta

Az első telugu film, amely szóba jött, hogy India benevezi a 2012-es Oscar-díjra a legjobb idegen nyelvű film kategóriájára, de alulmaradt a Barfi!-val szemben.Szerző: e-batta

Mivel a házilégy feje szinte teljes mértékben szemekből és nagyon kevés izomból áll, az érzelmek közvetítését nagyon nehéz volt megoldani. Ennek leküzdésére S. S. Rajamouli a testbeszédet használta - megkérték Nanit, hogy takarja le a fejét, és a különböző érzelmeket pusztán testbeszéddel játssza el. Ezeket az adatokat kapta meg az animációs csapat, akik így teremtették meg a légy mozgását és testbeszédét.Szerző: e-batta