A Greco család titka

A Greco család titka

El Secreto de la Familia Greco

A megtörtént eseményeken alapuló sorozat egy család történetét meséli el, akik tehetős embereket rabolnak el, hogy aztán a váltságdíjból tartsák fenn fényűző életüket.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Alejandro Ciancio
Ország: Mexikó
Premier: 2022.11.04. | Netflix (2022.11.04.)

2022.11.07 szemtelen

Kihasználatlan lehetőségek 9 epizódban

Nagyon ügyefogyott sorozatnak tartom, minden perce segítségért kiabál, mert ez a film avatatlan és rutintalan kezekbe került. Az egyébként valós alapokon nyugvó történetben ugyan nagy lehetőségek rejlenek, de ez jelen esetben sajnos kihasználatlan maradt. A sorozat tempója az átlagosnál is lassúbb, az események elveszítik lendületüket, és így az alkotók kikukázták az izgalmakat, a feszültséget. Sótlan alaplötty lett belőle. Túl sok a szereplő, a céltalan jövés-menés, a figurák karaktere silány, rosszul kidolgozott. A gonosz elme is kiforratlan maradt, felületes fércmunka, nem igazán ismertem meg az elvetemült bűnözőt, mivel bemutattak helyette sok érdektelen mellékszálat. A 9 epizód elpocsékolt idő, igényesebb ábrázolás mellett is bőven belefér 5-6 epizódba a történet. Véleményem szerint - az alkotókat biztatva - ez egy teljesen átlagos, hamar felejtős alkotás.