Elk*rtuk

Elk*rtuk

2022.03.19 bbb394651 Nézhetetlen

Kampányfilm!

2023.07.25 László401381 Nézhetetlen

hamis az egész, politikai uszítás

2021.11.10 Inq

Láttam is a filmet!

Izgalmas film volt. A hang az elején rossznak tűnt, később viszont kifejezetten jónak. Azokból a vágásokból, ahol az eredeti képsorokat vágták össze a dramaturgiával, abból nem volt sok, de jól néztek ki. Meg szeretném nézni még egyszer.

2021.10.29 Tóth János Shaft

Zseniális

Elképesztően jó rendezés és tökéletes szereplőgárda. A történet zseniális, és az akkori eseményeket precízen visszaadja. Még több ilyen filmre lenne szükség a mai mű világban. Csak ajánlani tudom.

2023.08.15 Cerebro

Nézhetetlen az erőltetett propaganda miatt

Ha maga a film, nem a valóságon alapulna, akkor 60%-ot érne. De így elég végignézni.

2023.08.24 puszpang

A jövő generációjához szól, hogy soha ne felejtsük, mi történt.

Azt a valóságot mutatja be, melynek negatív hatásait személyesen, a saját bőrömön tapasztaltam meg, így van összehasonlítási alapom. Lehet bárhogy (legfőképp a politikai hovatartozásból induló érzelmek miatt) kritizálni (ami az ember gyengeségeihez tartozó pszichiátriai epizód), ám attól még megtörtént eseményeket dolgoz fel. A színészek elsőrangúak voltak, ahogy a rendezés és a kamerahasználat is. Az esemény immáron a magyar történelem része lett, melyből sokat fog tanulni a jövő generációja.

2024.02.06 Tímea Penk Nézhetetlen

Ha tudtam volna, hogy lesz egy Aranybulla is, erre megadom az egy pontot nulla helyett. :)

2022.11.06 Passió

Tökéletes, hiánypótló alkotás!

Zseniálisan fűzi fel egy fiktív történeti szálra azt az addig elképzelhetetlen terrort, amit át kellett élnünk 2006-ban Budapest szívében. Életek, sorsok mentek tönkre egy szempillantás alatt. Abszolút hiánypótló alkotás, Kálomista Gábor megint maradandót alkotott. Kultikus film lett már most.