Közösség

Vélemény:

 

35 Elk*rtuk

(2021)

Zseniális

 
Tóth János Shaft   2021.10.29 18:32
2

Elképesztően jó rendezés és tökéletes szereplőgárda. A történet zseniális, és az akkori eseményeket precízen visszaadja. Még több ilyen filmre lenne szükség a mai mű világban. Csak ajánlani tudom.

 
Interfectorem Sabnock 2021.11.22 21:08
0

béla... Viselkedj!!!

 
Lipót Testvér 2023.08.29 19:33
0

?

 
Interfectorem Sabnock 2023.08.31 18:36
0

Az szándík vezírel éngemet, lipőt tezsvír, ne kérdőjelezzíl éngömet!!!
Foglalkozzál az gyermekes baromságiddal, kössed le magadat, azt rajzos filmket nízzed, engemet ne zaklassíd!

 
Eszter 2023.09.22 15:38
0

Kedves felhasználónk!
Arra szeretnénk kérni, hogy a jövőben kerüld a más felhasználókkal szembeni személyeskedő, becsmérlő hangnemet. Javasoljuk, hogy az egyet nem értésedet objektíven, a másik személyének támadása vagy bántása nélkül fejezd ki.
Üdvözlettel:
A Mafab csapata

 
Interfectorem Sabnock 2023.09.29 22:53
0

Inkább azzal (is) foglalkozhatna a Mafab csapata, hogy ami pontot ELLOPTATOK tőlem (több ezer), visszaadjátok!!! Mármint ezzel a tisztelt szerkikre gondoltam! Ebbe természetesen beletartozol te is, Eszter! Vagy ismét nem kapok választ, mint a rengeteg levelemre, amit ezzel kapcsolatban írtam? Igaz, ez a legegyszerűbb! Csak akkor várok viszontválaszt, ha valamit fel is tudsz, tudtok mutatni! Vagy állítsátok vissza a tiltó funkciót, akkor ezeket a vere.eket le lehetne tiltani!

 
Interfectorem Sabnock 2023.09.29 22:45
0

Kedves Eszter (bár nem tudom, ki vagy, és nem is érdekel!) Talán ha elolvasod az előzményeket (próbálkozz, érdemes), akkor nem írnál böszmeségeket! Üdv! (És kicsit nagyobb odafigyelést!)