Elk*rtuk

Elk*rtuk

2022.03.17 Di Canio

Hú, de rossz film volt. A tévéostrom előzményét nagyvonalúan kihagyták, mert az nem fideszes érdek, hiteltelen az egész így, ilyen hosszan elnyújtani pedig már fárasztó is.

2021.11.19 johndoe83 Nézhetetlen

Hányás. Propaganda az adófizetők pénzéből.

Hazug féreg Fidesz-propaganda! Okádnom kell. Kerülendő! Utolsó példányig bedarálandó! Valaki ellenőrizhetné a kommenteket és a szavazatokat! Mivel a legtöbben ezt az egyetlen kommentet írták, és egyetlen egyszer szavaztak. Ők a fideszes trollkommandó. Így jön létre a hamis értékelés! Közel sem a valós pontszámot mutatja! Meg kell nézni az IMDb-t. 1.4/10. Na kb. az a valós. De annyira az sem, mert ha lehetne 1 alá menni, akkor 0.000001-et sem ér ez a trágyalé. Kérem töröljék azokat, akik azóta sem csináltak ezen az oldalon semmit, mióta regisztráltak! Elég könnyen kiszűrhetőek így a hamis értékelések!

2021.10.21 Gyula

Gyerekek, ez a film hihetetlenül ósdi, mintha csakugyan időutazásban vettem volna részt. Ilyen filmeket 15-20 évvel ezelőtt készítettek, ez ma már nem üti meg a mércét.

2024.03.15 OkosMajom Nézhetetlen

Kálmán, Kálmán, talán nyúlkálmán?

Mai magyar filmművészet! Propaganda, önámítás, részrehajlás, kamu Kossuth- és Széchenyi-díjak, hatalmas állami pénzek bértapsolóknak! Aranybulla, Most vagy soha! Semmit sem érnek, semmit sem adnak! A film? 15 perc után felgyújtottam a televíziót, és megtéptem magam! A turul madár szétrúgta a fészkét, és megette a kölykét!

2021.10.24 tillk9 Nézhetetlen

Vajon megérte a 2 óra 5 perces játékidőt?

2006-ban én 12 éves voltam, és az öregemmel néztük a tv-ben az eseményeket, így valamelyest érdekelt a film. Beültem, mindennemű elfogultságot mellőzve. De ez a film bűzlik a propagandától, nem nehéz rájönni, mi fiktív és mi a valóság, és kb. fele-fele az. Nem azért ültem be, és fizettem ki a jegy árát, hogy korai visszajátszásokat nézzek, azt megtehetem online is.

2021.10.24 ipszilon Nézhetetlen

Sejteni lehetett, hogy nem lesz egy pártfüggetlen, objektív film, és nem is lett az. Égjenek csak az adóforintok! Pénzt, remélem, nem ad ki érte senki...

2021.10.22 Krumpli391197

A film

Ebben a filmben minden benne van, ami akkor történt, ezt csak azt érti a legjobban, aki érintett volt. Le a böszmével! Élen az igazság!

2023.07.21 Lipót Testvér Nézhetetlen

Vajon ez melyik elk*rtuk...

Az, amelyet Gyurcsány mondta?... Tán az, melyet orbán viktor mondott, amikor rájött, milyen átlátszó propagandát rakott közszemlére. XDXDXD!!!

2021.10.24 Syracuse

Lehetett volna jó filmet készíteni a témában és én is fontosnak gondolom, hogy azok is megismerjék az igaz történetet, akik 2006-ban még gyerekek voltak. Ezt azonban elk*rták a készítők.

2022.03.28 Fikatours_blogger

Hát igen, ezt a filmet elk*rtátok

A hitelességgel nem foglalkoznék, mert mindenki másképp élte meg a múltat, és másképp is emlékszik rá. De ez a forgatókönyv csapnivaló. Az események ismeretében is voltak pontok, amikor nem értettem, mi zajlik a vásznon. Egy történetnek mindenki számára (még egy eszkimónak vagy egy brazil nádvágónak is) érthetőnek kell lennie. Ráadásul propagandaanyagnak is gyenge, mert a drámai hatás egyenlő a nullával.

2021.10.22 HE7EDIK Nézhetetlen

Elkúrták, nem kicsit, nagyon.

2021.10.31 Harper

Politikai krimi vagy propagandafilm?

Ambivalens érzésekkel, de óriási várakozásokkal ültem be Keith English rendezésére, mert nagyon jól emlékszem 2006 őszének eseményeire, sőt barátaim, ismerőseim voltak akkoriban részesei több ikonikus történésnek is a fővárosban. Magam is nyomon köve... Teljes kritika

2021.10.25 win7ston

Nem láttam

Minden filmet, amit megnézünk, valamilyen ízlés, valamilyen értékrend alapján választunk ki, illetve van olyan is, hogy az ember kockáztat. Én nem rizikóztam.

2022.03.26 acura steve Nézhetetlen

Elk*rt fantasy!