
Vélemények (56)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Mai magyar filmművészet! Propaganda, önámítás, részrehajlás, kamu Kossuth- és Széchenyi-díjak, hatalmas állami pénzek bértapsolóknak! Aranybulla, Most vagy soha! Semmit sem érnek, semmit sem adnak! A film? 15 perc után felgyújtottam a televíziót, és ... Több
Volt-e benne hazugság? Hát volt, mert a focihuligánok mentek TV-t rombolni, gyújtogatni. De maga a film csapnivaló, pont annyit ér, ami a címe.
Hazug féreg Fidesz-propaganda! Okádnom kell. Kerülendő! Utolsó példányig bedarálandó! Valaki ellenőrizhetné a kommenteket és a szavazatokat! Mivel a legtöbben ezt az egyetlen kommentet írták, és egyetlen egyszer szavaztak. Ők a fideszes trollkommand... Több
Ahogy látom, abban élik ki magukat a szekta tagjai, hogy a mafabon lepontozzák egycsillagosra a filmet, hátha attól majd más lesz a tényállás, még talán meg is szűnik ez a film. Nyilván nem is látták két nap alatt több mint 15 ezren, de máris 2000 tízes és 13 ezer egyes értékelése van. Beindult a trollkommandó,
A hitelességgel nem foglalkoznék, mert mindenki másképp élte meg a múltat, és másképp is emlékszik rá. De ez a forgatókönyv csapnivaló. Az események ismeretében is voltak pontok, amikor nem értettem, mi zajlik a vásznon. Egy történetnek mindenki szám... Több
2006-ban én 12 éves voltam, és az öregemmel néztük a tv-ben az eseményeket, így valamelyest érdekelt a film. Beültem, mindennemű elfogultságot mellőzve. De ez a film bűzlik a propagandától, nem nehéz rájönni, mi fiktív és mi a valóság, és kb. fele-fe... Több
Hasonló filmek
Gyerekek, ez a film hihetetlenül ósdi, mintha csakugyan időutazásban vettem volna részt. Ilyen filmeket 15-20 évvel ezelőtt készítettek, ez ma már nem üti meg a mércét.
A lényeget már leírták előttem, úgyhogy annyival nyitnék és zárnék is egyszerre, hogy NO COMMENT.
Kicsit félve kezdtem neki ennek a filmnek. Sok harmatgyenge, amatőr szintű magyar filmet láttam már, és egy ideje alig merek megnézni párat. Gyengébbre számítottam, de meglepett, hogy mennyire színvonalas lett ez a film. Ez egy teljesen nézhető, izga... Több
Ebben a filmben minden benne van, ami akkor történt, ezt csak azt érti a legjobban, aki érintett volt. Le a böszmével! Élen az igazság!