36% 589 szavazat
Vélemények

Elk*rtuk

Elk*rtuk

 Több
Filmadatlap
56
Vélemények (56)
14
Szereplők (14)
5
Képek (5)
5
Videók (5)
4
Érdekességek (4)
Díjak
1
Filmkritika (1)
11
Cikkek (11)
3
Fórum (3)

Vélemények (56)

Írj véleményt
 
2024.03.15 Nottingham Forest Nézhetetlen

Kálmán, Kálmán, talán nyúlkálmán?

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Mai magyar filmművészet! Propaganda, önámítás, részrehajlás, kamu Kossuth- és Széchenyi-díjak, hatalmas állami pénzek bértapsolóknak! Aranybulla, Most vagy soha! Semmit sem érnek, semmit sem adnak! A film? 15 perc után felgyújtottam a televíziót, és ... Több

2
 
2022.03.23 uniterra

Volt-e benne hazugság? Hát volt, mert a focihuligánok mentek TV-t rombolni, gyújtogatni. De maga a film csapnivaló, pont annyit ér, ami a címe.

4
 
2021.11.19 johndoe83 Nézhetetlen

Hányás. Propaganda az adófizetők pénzéből.

Hazug féreg Fidesz-propaganda! Okádnom kell. Kerülendő! Utolsó példányig bedarálandó! Valaki ellenőrizhetné a kommenteket és a szavazatokat! Mivel a legtöbben ezt az egyetlen kommentet írták, és egyetlen egyszer szavaztak. Ők a fideszes trollkommand... Több

7
 
Szuper jó

Ahogy látom, abban élik ki magukat a szekta tagjai, hogy a mafabon lepontozzák egycsillagosra a filmet, hátha attól majd más lesz a tényállás, még talán meg is szűnik ez a film. Nyilván nem is látták két nap alatt több mint 15 ezren, de máris 2000 tízes és 13 ezer egyes értékelése van. Beindult a trollkommandó,

7
5
 
2022.03.28 Fikatours_blogger

Hát igen, ezt a filmet elk*rtátok

A hitelességgel nem foglalkoznék, mert mindenki másképp élte meg a múltat, és másképp is emlékszik rá. De ez a forgatókönyv csapnivaló. Az események ismeretében is voltak pontok, amikor nem értettem, mi zajlik a vásznon. Egy történetnek mindenki szám... Több

1
 
2021.10.24 tillk9 Nézhetetlen

Vajon megérte a 2 óra 5 perces játékidőt?

2006-ban én 12 éves voltam, és az öregemmel néztük a tv-ben az eseményeket, így valamelyest érdekelt a film. Beültem, mindennemű elfogultságot mellőzve. De ez a film bűzlik a propagandától, nem nehéz rájönni, mi fiktív és mi a valóság, és kb. fele-fe... Több

10
 
2021.10.24 ipszilon Nézhetetlen

Sejteni lehetett, hogy nem lesz egy pártfüggetlen, objektív film, és nem is lett az. Égjenek csak az adóforintok! Pénzt, remélem, nem ad ki érte senki...

8
 
2021.10.21 Gyula

Gyerekek, ez a film hihetetlenül ósdi, mintha csakugyan időutazásban vettem volna részt. Ilyen filmeket 15-20 évvel ezelőtt készítettek, ez ma már nem üti meg a mércét.

8
 
2021.10.27 Fekete Gandalf Nézhetetlen

Ebből a pénzből inkább etettek meg volna rászoruló gyermekeket

A lényeget már leírták előttem, úgyhogy annyival nyitnék és zárnék is egyszerre, hogy NO COMMENT.

7
 
2021.10.30 Tanovszky

Politikai thriller a közelmúlt eseményeiről

Kicsit félve kezdtem neki ennek a filmnek. Sok harmatgyenge, amatőr szintű magyar filmet láttam már, és egy ideje alig merek megnézni párat. Gyengébbre számítottam, de meglepett, hogy mennyire színvonalas lett ez a film. Ez egy teljesen nézhető, izga... Több

4
4
 
2021.10.22 Krumpli391197

A film

Ebben a filmben minden benne van, ami akkor történt, ezt csak azt érti a legjobban, aki érintett volt. Le a böszmével! Élen az igazság!

15
9
 
2023.06.27 Bafam Nézhetetlen

Nem jó ez így

Erre kár volt pénz pocsékolni, nincs köze a valósághoz.

4
 
2022.03.26 acura steve Nézhetetlen

Elk*rt fantasy!

3
 
2021.10.24 Syracuse

Lehetett volna jó filmet készíteni a témában és én is fontosnak gondolom, hogy azok is megismerjék az igaz történetet, akik 2006-ban még gyerekek voltak. Ezt azonban elk*rták a készítők.

2