Feleségek luxuskivitelben

Feleségek luxuskivitelben

2021.11.29 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Ez a valóság

Ezek a tények, hogy vannak ilyen dolgok... Rengeteg csajszi él így, valaki mutatja, valaki nem. De tény, hogy a pénz vagy a pénz közelsége az embereket megváltoztatja, az biztos. Ja, a műsor??? Hmmm, érdemesebb lett volna ebből a pénzből egy soft pornó sorozatot csinálni, nagyobb lenne a nézettsége.

2021.05.12 Dorkateo Nézhetetlen

Bárhol játszódhatna

Oké, hogy nézhetetlen. Csak sajnos a valóságot mutatja. A színvonal ugyanolyan fenn, mint lent. Ha áthelyeznénk bármelyik kis faluba (elnézést...), akkor Marika és Erzsike ugyanezekkel a szavakkal beszélne Zsuzsikáról...

2017.10.30 indingo Nézhetetlen

Borzasztóan megjátszós az egész műsor és csak a köznép izgatása és felidegesítése a cél. Buta, ronda, szétplasztikázott ingyenélő nők mutogatása.

2018.04.11 Szilonka

Van az országban legalább egy valaki aki kíváncsi volt a második évadra? Ilyen jó volt a nézettsége? Már ha az előzetes adja a TV átkapcsolok, annyira élvezetes a műsor.

2018.10.15 Norbert93 Nézhetetlen

Hát ez meg mi a retek??? Ki az aki ezt jónak találja vagy azt gondolja, hogy jó lehet? Mivel ez egy nyilvános oldal és olvashatják a kommentem mások is, így nem kezdek el mocskolódni vagy trágárkodni.

2018.11.16 VvV

Nézze, akinek van rá igénye. A történet teljesen megjátszott.

2019.08.18 Lonka

Kinek a fejéből pattant ki ez a műsor? Mióta lement lépten-nyomon ezeket az ingyenélő bigéket nyomatják mindenhol.

2019.03.28 Timcsi

Nem tudom, ki az, aki hétről hétre várja az új részeket. Erőltetett az egész.

2019.04.24 petraszab

Ez a sok liba a műsorért még pénz is kapott? Agymosás az egész műsor.

2019.12.11 Eniq

Nem gondoltam volna, hogy én ezt a műsort meg fogom nézni, de egy paródiavideó után gondoltam meg kell nézni az eredetit is, hogy tényleg olyan-e amilyen. Én személy szerint jól szórakoztam a részeken tudom távol áll a valóságtól, de akkor is néha kifejezetten jó volt nézni.

2018.03.27 Jeanny Nézhetetlen

A valóság mutatásától igencsak távol áll annak ellenére, hogy realitynek csúfolja magát. Bár azt a műfajt se tartom nagynak, ennek a műsornak sikerült még ezt is alulmúlni. Már maga az ötlet is kész röhej számomra, hogy gazdag, nőnek csúfolt lényeket... Több

2020.12.30 MULTIMÉDIA

A legszörnyűbb intellektuális és morális kultúrmérgezés

Iszonyú primitív, és a maximalizmusra törően erkölcstelen és egészségtelen. Primitív, buta, csak saját magukat szerető, igénytelen, a maximalizmusig morálisan idióta és értéktelen nők, akik a nőkről alkotott legsötétebb sztereotípiákat alakítják és vetítik. Igazi imperialista, multinacionális hulladék, ahogyan a multik szeretnék látni a lakosság értelmi és erkölcsi színvonalát. Ilyen sorozat csakis lerobbant közerkölcsöket követelő, nemzetközi, globalista, nagytőkés, álpíszís, imperialista, szociopata társadalomban kerülhet színpadra, ahol az értékek jelentős része vagy zöme kifejezetten közellenség, az értelmes gondolatok megfogalmazói pedig számos téren betiltandók és eltitkolni valók.