1. évad (2017) - 8 epizód

Premier (HU): 2017.09.25.

KULCSSZAVAK

2021.11.29 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Ez a valóság

Ezek a tények, hogy vannak ilyen dolgok... Rengeteg csajszi él így, valaki mutatja, valaki nem. De tény, hogy a pénz vagy a pénz közelsége az embereket megváltoztatja, az biztos. Ja, a műsor??? Hmmm, érdemesebb lett volna ebből a pénzből egy soft pornó sorozatot csinálni, nagyobb lenne a nézettsége.

2021.05.12 Dorkateo Nézhetetlen

Bárhol játszódhatna

Oké, hogy nézhetetlen. Csak sajnos a valóságot mutatja. A színvonal ugyanolyan fenn, mint lent. Ha áthelyeznénk bármelyik kis faluba (elnézést...), akkor Marika és Erzsike ugyanezekkel a szavakkal beszélne Zsuzsikáról...

2017.10.30 indingo Nézhetetlen

Borzasztóan megjátszós az egész műsor és csak a köznép izgatása és felidegesítése a cél. Buta, ronda, szétplasztikázott ingyenélő nők mutogatása.

2018.04.11 Szilonka

Van az országban legalább egy valaki aki kíváncsi volt a második évadra? Ilyen jó volt a nézettsége? Már ha az előzetes adja a TV átkapcsolok, annyira élvezetes a műsor.

2018.10.15 Norbert93 Nézhetetlen

Hát ez meg mi a retek??? Ki az aki ezt jónak találja vagy azt gondolja, hogy jó lehet? Mivel ez egy nyilvános oldal és olvashatják a kommentem mások is, így nem kezdek el mocskolódni vagy trágárkodni.