Gossip Girl - Az új pletykafészek

Gossip Girl

2022.01.08 indingo

Fiatalkorom egyik kedvence volt a Gossip Girl. Izgalmas és váratlan, jó karakterek. Ez az új nagyon halovány mása az eredetinek, és nem gondolnám, hogy várható második évad. Minden felszínes benne, és valahogy egyik szereplő sem került közel a szívemhez, és így nehéz szeretni egy sorozatot.

2021.12.21 Greeta

Sok hűhó semmiért. Olyan elnagyolt a története. Unalmas volt nézni a folyamatos szelfizést.

2021.10.31 HannaK

Az eredeti fényévekkel jobb volt. Akarva-akaratlanul összehasonlítja vele az ember. A történet kicsit uncsi, és nem valami hihető.

2021.01.23 michal

Nagyon igyekezetek, hogy különálló stílussal ruházzák fel és próbálták elérni, hogy sajátos legyen ez az új sorozat, viszont szerintem rossz irányba mentek el. A történet és a forgatókönyv gyenge, a színészek mintha nem tudnák mit csinálnak, összességében egy kaotikus massza.

2021.10.27 Jackob

Ritka, hogy egy sorozat/film, amit több év után előkotornak, jól teljesít, viszont ez kivételesen bejött. Szórakoztató és lekötött.

2021.07.03 Péter

Kell neki adni egy kis időt, szerintem szépen lassan beindul és minden egyes résszel egyre jobb. A történetszálak engem lekötöttek és érdekesnek találtam őket.

2021.11.15 Éva391736

Az eredeti sorozat végigkísérte a tinédzserkorom, imádtam akkor is, és most is felnőtt fejjel. Megvolt benne minden, ami ahhoz kellett, hogy élvezhető legyen és az emberek szeressék. Viszont ez az új változat véleményem szerint tökéletesen tükrözi a ... Több

A torony
Északi vizeken