Thor   2016. 06. 11.

Ez egy igazi különlegesség, mindenképpen nézd meg, ha szeretnél valami más látni mint Chuck Norris, vagy Jackie Chan, esetleg Bruce Lee. Bámulatos, ahogy ez a film egy percig se lazít, végig annyira komolyan veszi, el akarja veled hitetni, hogy ez fizikai valójában is igazi akció, null dublőrrel a háttérben. Szerintem az idő segített rajta és műfajt válthatott trash-é. :)

migoras   2014. 10. 06.

Sablonos és érdektelen B-kategóriás film. Szinte nevetséges, ahogy kínlódnak a színészek a megragadhatatlan és sablonos karaktereikkel. Sajnálom őket. Ezt a filmet pedig egyszerűen ne nézzétek meg, mer teljesen időpocsékolás.

Joe Lewis
Barbara Bach