
Vélemények (2)
Nem gondoltam volna, hogy valaha látni fogok teljes egészében náci propaganda filmet. A később történtek tudatában ez a film durvább, mint a Szerb film és társai. Kemény élmény volt végignézni. Rossz érzés ezt leírni, de maga a film nagyon érdekes, j... Több
Valójában nem sok antiszemita elem van ebben a filmben - a főhős zsidó, negatív karakter, elítélendő dolgokat tesz...húha, ezt bármelyik film főgonosza megteszi. Na de mint tudjuk, mégis csak teljesen más a dolog, ha egy átlagos magyar/amerikai/náci/... Több