Vélemények: Kard által vész (2011)

julisX   2016. 07. 18.

Egy ékes példája annak, hogy az öreg kontinens is képes lebilincselő lényegiségű krimi sorozatokat produkálni elmebeteg sorozatgyilkosokról, bűnözőkről. A vége felé azért kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, mert rettentően genderközpontúvá vált...és iszonyúan alázta a főhősnőt.

Edii   2015. 09. 26.

Nem csalódtam. Nagyon izgalmas fordulatos . A szereplők is kiválóak.

varjú   2016. 06. 23.

Egyszerűen fantasztikus! Nem értem miért volt olyan alacsony a nézettsége. Így sajnos a dánok le is állították a folytatását...brutális a végtelenségig, és roppant nyers, mégis minden héten ott ültem előtte, mint akit odaszögeltek. Igazán sokkolóan ő... több»

banshee   2015. 04. 22.

A Those Who Kill valóban amerikai sorozat, de az itt látható képek az eredeti, dán sorozat képei. Annak magyar címe Kard által vész. Mind a kettőt láttam és bátran állítom, hogy az eredeti jobban megfogott.

lakilúk   2015. 03. 30.

Az epizódok színvonala eléggé változó, ami szerintem eléggé zavaró mert olyan, mintha csak zsákbamacskát vennék. A hangulata persze a legtöbbször nagyon ütős, de a történet nem egyszer sablonos.

fester   2015. 02. 04.

hát, én nagyon elégedett vagyok az egésszel, szinte nézeti magát, irtó izgalmas és fordulatos. Mikkelesen ugyan nem tartozik a kedvenc színészeim közé, de az ő alakítását nagyon csíptem.