Videók

Andrew Lloyd Webber világhírű musicalje - melyet Thomas Stearns Eliot műve alapján írt - számtalan színpadon elevenedett meg; többek között Budapesten is, ahol a Madách Színház társulata már több mint ezer (!) előadáson játszotta el a sosem apadó közönségnek. A darabot első londoni bemutatója (West End 1981) óta számtalanszor feldolgozták, mígnem 1998-ban a PolyGram elhatározta: hozzáférhetővé teszi azok számára is, akik nem jutnak el színházba.

Rendező: David Mallet
Forgatókönyvíró: T.S. Eliot
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 1998

2016.06.11 Mulds

Számomra ez a film igazán pörgős és eseménydús volt. Amint belelép, az ember ebbe a világba magával ragadja és nem ereszti a film végéig. Ez a mai világban igazán dicséretes. Nekem nagy kedvencem lett.

2015.05.03 titra

Megnéztem már a Macskák régebbi és újabb előadásait is, és mégis az angol verzióban még mindig sikerül valami mást találni, talán egy kicsit a misztikusabb oldalt hangsúlyozzák, bár ez lehet mindenkinél egyéni, hogy mit lát meg benne. Egyébként csak ... Több

2015.11.03 Cptn_Cold

Kegyetlen egy film. Bitang módon egyben van az egész. Szerintem ennél jobbat nem is álmodhattak volna meg a készítők. Nagyon tetszett az egész film úgy ahogy van. Az egész gárda megállja a helyét.

2015.01.26 diamond1011

nagyon tetszett,igaz én a színházban láttam,de videon is szívesen megnézném újra!