A legszebb nemzeti parkok

A legszebb nemzeti parkok

Our Great National Parks

Ötrészes dokumentumfilm-sorozat a világ leglélegzetelállítóbb nemzeti parkjairól és az ott élő állatokról, akiknek ez a vadon jelenti az otthont. A narrátor szerepében Barack Obamát hallhatjuk.

(Hupka Adrián)

Szereplők: Barack Obama
Premier: 2022.04.13. | Netflix (2022.04.16.)

Barack Obama
Barack Obama

2022.04.24 drg0602

Nagyon színvonalas, gyönyörű felvételekkel készült dokumentumfilm. Obama hangja nagyon passzol az egész dokumentumfilmhez. Elképesztően szép látványvilág tárul elénk. Mindenképpen érdemes megnézni! 10/10

2022.04.13 szabi

Nem meglepő, hogy Obama nagyon jó elbeszélőnek bizonyul, és nem csak akkor, amikor dogmatikus mondanivalója van: elmagyarázza, hogy a kormány által fenntartott természeti területek milyen szinergikus módon lehetnek kapcsolatban a közeli emberi populációkkal. Érdekes és informatív dokumentumfilm.

2022.04.14 putty

A dokumentumfilm nem erőlteti túlságosan a tanulságokat és azt hiszem, ez azt tükrözi, hogy Sarah Peat rendező tisztában van azzal, hogy a sorozat egy zsúfolt piacra lép. Kellőképpen informatív, nekem tetszett.

A filmet az Amerikai Egyesült Államok volt elnöke, Barack Obama narrálja.Szerző: Hupka Adrián

A sorozat narrátora, Barack Obama, minden amerikai elnöknél több közterületet és vízterületet védett meg.Szerző: Hupka Adrián