NA

Planet Earth II (2016)

Planet Earth II

Berto49   2017. 02. 22.

Hat részből álló lélegzetelállító sorozatot, FANTASZTIKUS!!! Némelyik jelenet felér egy thriller izgalmával. A film készítői halált megvető bátorsággal vállalták az embertelen körülményeket, de cserébe olyan látványban részesül a néző, ami bámulatra méltó. Néhány kiemelkedő mozzanat; az eddig le nem filmezett hópárducok „családi” élete, a szirti sasok zsákmányvadászata és küzdelme a rókatetem mellett, a valamilyen fajtájú pingvinek két naponta ismétlődő „haláltúrája” az élelemért, a mindent elsöprő iszonyatos tömegű és sebességű hólavina, a grizzlymedve anya és a három bocs, a núbiai kőszáli kecskék artistákat megszégyenítő „mutatványai”. Kiragadott részletek ezek, de az egész sorozat lenyűgözően páratlan. Minden elismerésem – sokra mennek vele! – a BBC-é.

nándi99   2016. 11. 08.

fantasztikus, és hihetetlen, hogy milyen trükkökre képes a természet

Az IMDb-n a legmagasabb pontszámmal (9,5) rendelkező sorozat.

(GedyPapa)