Bolygónk, a Föld

Bolygónk, a Föld

Planet Earth

Minden idők egyik legköltségesebb televíziós produkciója a Föld természettudományos körútjára kalauzolja el a nézőket. Az öt évig forgatott szériában David Attenborough bolygónk csodálatos helyszíneit bejárva az állat és növényvilág legkülönfélébb teremtményeit mutatja… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2007.09.02.

2019.11.26 fjumer

ha teheted jó minőségben nézd

agyad eldobod olyan felvételek vannak benne .

2019.02.03 indingo

Imádom David Attenborough természetfilmjeit. Nagyon jó a stílusuk és az állatvilág igazi kincseit mutatja be.

2019.01.07 szabomarc

Csak néhány részt láttam, aminek a témája jobban érdekelt, de nagyon jól meg van szerintem csinálva, informatív, jó a képvilág. Ajánlom mindenkinek aki érdeklődik.

2015.01.28 a.edit63

Nagyon jó film.Csodálatos tájak, rengeteg tanulság.

2017.11.09 edessszilvia

Nagyon szép, sőt, lenyűgöző képi hatások, színek, effektek, szinte elénk tárul a természet, mintha csak ott lennénk, kis túlzással kézzel foghatóvá válik

16 millió fontos költségvetésével a BBC által finanszírozott legdrágább dokumentumfilm sorozata.Szerző: LionelMessi10

Bolygónk, a Föld minden a BBC csatorna valaha készült legköltségesebb dokumentumfilmje, és egyben az első, amit HD-ben tűztek műsorukra a világ televíziós csatornái.Szerző: hp

A légi felvételekhez egy speciális, 400 mm-es lencsével ellátott kamerát használta, mellyel kilométerekről is rá tudtak közelíteni az egyes állatokra, anélkül, hogy a legcsekélyebb módon is megzavarták volna őket.Szerző: hp

A dokumentumfilmet 40 operatőrből álló forgatóstáb készítette, akik mintegy 200 helyszínen készítettek felvételeket. Szerző: hp

Az Egyesült Államokban Sigourney Weaver narrálta a produkciót.Szerző: hp