90% 420 szavazat

Bolygónk, a Föld

Planet Earth

 Több
Filmadatlap
20
Vélemények (20)
46
Szereplők (46)
20
Képek (20)
1
Videók (1)
5
Érdekességek (5)
Díjak
Filmkritika
3
Cikkek (3)
Fórum

Vélemények (20)

Írj véleményt
 
2025.10.18 Fekete Gandalf

legújabb vélemény

Vannak filmek, amiket nem tudsz lepontozni

Vannak filmek, amik szórakoztatnak. Vannak, amik tanítanak. És vannak olyanok, amelyek után az ember egyszerűen csendben marad. A Bolygónk, a Föld ez utóbbi. Ez nem dokumentumfilm – ez maga a teremtés megmutatkozása, a kamera lencséjén keresztül. A k... Több

0
 
2019.02.03 indingo

Imádom David Attenborough természetfilmjeit. Nagyon jó a stílusuk és az állatvilág igazi kincseit mutatja be.

0
 
2024.07.22 Kanócpapa

Látványos és lenyűgöző, ráadásul végre nem 1-2 perces, gyorsan változó jelenetekből áll, hanem rendesen körüljárja az adott témát. Még több ilyet szeretnék! :D

0
 
2019.01.07 szabomarc

Csak néhány részt láttam, aminek a témája jobban érdekelt, de nagyon jól meg van szerintem csinálva, informatív, jó a képvilág. Ajánlom mindenkinek aki érdeklődik.

0
 
2015.01.28 a.edit63

Nagyon jó film.Csodálatos tájak, rengeteg tanulság.

0
 
2017.11.09 edessszilvia

Nagyon szép, sőt, lenyűgöző képi hatások, színek, effektek, szinte elénk tárul a természet, mintha csak ott lennénk, kis túlzással kézzel foghatóvá válik

0
 
2019.04.15 habtündér

Lenyűgöző , akár csak a természet!! - Remekül visszaadja azt a hihetetlen diverzitást, ami körül vesz minket, mégis sokszor elfeledkezünk csodálatáról,méltó megbecsüléséről.

0
 
2015.05.18 gaboca1981

Ennek a sorozatnak a magyar narrátora az örökös magyar hang: Végvári Tamás, akihez hasonló csoda azóta sem akadt. A legfájóbb, hogy ilyen dokumentumfilmeket nem néznek a magyar dokufilmesek, pedig tanulhatnának belőlük. A mi filmjeink tele vannak po... Több

0
 
2015.02.02 csucsi0411

Ebből aztán lehet tanulni! Fantasztikus, gyönyörű film, mindenkinek csak ajánlani tudom!

0
 
2015.01.07 csenge

Az egyik legszebb természetfilm, amit valaha láttam. Az utóbbi évekből egyedül a Kozmosz titkai tudja felvenni vele a versenyt.

0
 
2015.02.13 tothtamas

Legjobb természetfilm, ez nem is lehet kétséges. Alastair Fothergill és David Attenborough remek filmet készített arról, amit sokan elfelejtünk: milyen csodálatos is a bolygónk, melyen élünk.

0
 
2015.01.25 dj.piszu

Csodálatos felvételek, lenyűgözőek

0
 
2015.02.12 mneviki

Gyönyörű, csodálatos tájakkal, mindenkinek érdemes lenne megnézni! :)

0
 
2014.11.30 nándi99

Néha megfeledkezünk arról, mennyire értékes is a bolygónk, mennyi gyönyörű látnivaló van rajta, rengeteg növény- és állatfaj, melyek azonban egyre fogynak. Nagy kár lenne, ha száz év múlva már nem lehetne olyan csodálatos filmet forgatni, mint ez, mert teljesen feléljük a bolygónkat.

0