Vélemények: Bolygónk, a Föld (2006)

Jackynee   2020. 01. 10.

Nagyon ajánlom, legalább egy megtekintésre kötelező!

indingo   2019. 02. 03.

Imádom David Attenborough természetfilmjeit. Nagyon jó a stílusuk és az állatvilág igazi kincseit mutatja be.

szabomarc   2019. 01. 07.

Csak néhány részt láttam, aminek a témája jobban érdekelt, de nagyon jól meg van szerintem csinálva, informatív, jó a képvilág. Ajánlom mindenkinek aki érdeklődik.

edessszilvia   2017. 11. 09.

Nagyon szép, sőt, lenyűgöző képi hatások, színek, effektek, szinte elénk tárul a természet, mintha csak ott lennénk, kis túlzással kézzel foghatóvá válik

a.edit63   2015. 01. 28.

Nagyon jó film.Csodálatos tájak, rengeteg tanulság.

habtündér   2019. 04. 15.

Lenyűgöző , akár csak a természet!! - Remekül visszaadja azt a hihetetlen diverzitást, ami körül vesz minket, mégis sokszor elfeledkezünk csodálatáról,méltó megbecsüléséről.

gaboca1981   2015. 05. 18.

Ennek a sorozatnak a magyar narrátora az örökös magyar hang: Végvári Tamás, akihez hasonló csoda azóta sem akadt. A legfájóbb, hogy ilyen dokumentumfilmeket nem néznek a magyar dokufilmesek, pedig tanulhatnának belőlük. A mi filmjeink tele vannak po... több»

csucsi0411   2015. 02. 02.

Ebből aztán lehet tanulni! Fantasztikus, gyönyörű film, mindenkinek csak ajánlani tudom!

tothtamas   2015. 02. 13.

Legjobb természetfilm, ez nem is lehet kétséges. Alastair Fothergill és David Attenborough remek filmet készített arról, amit sokan elfelejtünk: milyen csodálatos is a bolygónk, melyen élünk.

mneviki   2015. 02. 12.

Gyönyörű, csodálatos tájakkal, mindenkinek érdemes lenne megnézni! :)

dj.piszu   2015. 01. 25.

Csodálatos felvételek, lenyűgözőek

fjumer   2019. 11. 26.

ha teheted jó minőségben nézd

agyad eldobod olyan felvételek vannak benne .

Openhouse   2015. 02. 10.

Ez egy csodálatos 5*-os természetfilm. Ajánlom mindenkinek,tanulságos,megható és elgondolkodtató is egyben. :)

szszisz   2015. 01. 26.

Az egyik legkedvesebb film számomra. Gyönyörű, lenyűgöző és végtelenül tartalmas. Mindenkinek kötelezővé tenném, csodás képi világú tanmese a Földről, minden korosztálynak.

magosss94   2015. 01. 25.

huu ez nagyon jó, nagyon sok tanulság van benne, csodálatos tájak, minden nagyon jó :D !

totykos   2015. 03. 31.

Nem ma kezdte a szakmát David Attenborough, mindig is szerettem a munkásságát, melynek a Bolygónk, a Föld az egyik ékköve lett. Néha azon kaptam magam, hogy rácsodálkozok, ez valóban a mi bolygónk. Ha csak a tizedét láthatnám személyesen annak, amit Attenborough látott...

Gwen   2015. 01. 11.

Ha valaki, akkor én aztán nem szoktam maximumra értékelni a filmeket, de ehhez foghatót még nem láttam. Mindenkinek csak ajánlani tudom, garantálom, hogy utána más szemmel fog a világra nézni.

csenge   2015. 01. 07.

Az egyik legszebb természetfilm, amit valaha láttam. Az utóbbi évekből egyedül a Kozmosz titkai tudja felvenni vele a versenyt.

nándi99   2014. 11. 30.

Néha megfeledkezünk arról, mennyire értékes is a bolygónk, mennyi gyönyörű látnivaló van rajta, rengeteg növény- és állatfaj, melyek azonban egyre fogynak. Nagy kár lenne, ha száz év múlva már nem lehetne olyan csodálatos filmet forgatni, mint ez, mert teljesen feléljük a bolygónkat.