Bolygónk, a Föld

Planet Earth

2019.11.26 fjumer

ha teheted jó minőségben nézd

agyad eldobod olyan felvételek vannak benne .

2019.02.03 indingo

Imádom David Attenborough természetfilmjeit. Nagyon jó a stílusuk és az állatvilág igazi kincseit mutatja be.

2019.01.07 szabomarc

Csak néhány részt láttam, aminek a témája jobban érdekelt, de nagyon jól meg van szerintem csinálva, informatív, jó a képvilág. Ajánlom mindenkinek aki érdeklődik.

2015.01.28 a.edit63

Nagyon jó film.Csodálatos tájak, rengeteg tanulság.

2017.11.09 edessszilvia

Nagyon szép, sőt, lenyűgöző képi hatások, színek, effektek, szinte elénk tárul a természet, mintha csak ott lennénk, kis túlzással kézzel foghatóvá válik

2019.04.15 habtündér

Lenyűgöző , akár csak a természet!! - Remekül visszaadja azt a hihetetlen diverzitást, ami körül vesz minket, mégis sokszor elfeledkezünk csodálatáról,méltó megbecsüléséről.

2015.05.18 gaboca1981

Ennek a sorozatnak a magyar narrátora az örökös magyar hang: Végvári Tamás, akihez hasonló csoda azóta sem akadt. A legfájóbb, hogy ilyen dokumentumfilmeket nem néznek a magyar dokufilmesek, pedig tanulhatnának belőlük. A mi filmjeink tele vannak po... Több

2015.02.02 csucsi0411

Ebből aztán lehet tanulni! Fantasztikus, gyönyörű film, mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015.02.13 tothtamas

Legjobb természetfilm, ez nem is lehet kétséges. Alastair Fothergill és David Attenborough remek filmet készített arról, amit sokan elfelejtünk: milyen csodálatos is a bolygónk, melyen élünk.

2015.01.25 dj.piszu

Csodálatos felvételek, lenyűgözőek

2015.02.12 mneviki

Gyönyörű, csodálatos tájakkal, mindenkinek érdemes lenne megnézni! :)

2015.01.07 csenge

Az egyik legszebb természetfilm, amit valaha láttam. Az utóbbi évekből egyedül a Kozmosz titkai tudja felvenni vele a versenyt.

2015.01.11 Gwen

Ha valaki, akkor én aztán nem szoktam maximumra értékelni a filmeket, de ehhez foghatót még nem láttam. Mindenkinek csak ajánlani tudom, garantálom, hogy utána más szemmel fog a világra nézni.

2014.11.30 nándi99

Néha megfeledkezünk arról, mennyire értékes is a bolygónk, mennyi gyönyörű látnivaló van rajta, rengeteg növény- és állatfaj, melyek azonban egyre fogynak. Nagy kár lenne, ha száz év múlva már nem lehetne olyan csodálatos filmet forgatni, mint ez, mert teljesen feléljük a bolygónkat.