Élet hidegvérrel

Élet hidegvérrel

Life in Cold Blood
Videók

A kétéltűek és a hüllők a legsikeresebb élőlények, melyeket a föld valaha a hátán hordott. Közel 200 millió éve uralják a világot, és több mint 14.000 fajuk létezik. Honnan származnak ezek az ősi állatok, és mi sikerük titka? A hidegvérűek élete stábja az Antarktiszt leszámítva bolygónk szinte valamennyi pontját bejárta, hogy választ adjon e kérdésekre, és a legmodernebb technológiát használva bevezessen e rendkívüli állatok rejtélyes világába. Milyen a teknősök és szarvas kaméleonok lovagi tornája? Miért végez fekvőtámaszokat a Jacky-agáma? Miért kapaszkodnak össze az apró bíborbékák szumófogásban? A leghatalmasabb, és legveszélyesebb, valamint a legkisebb,… Több

Rendező: Scott Alexander
Forgatókönyvíró: David Attenborough
Szereplők: David Attenborough
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2008.06.15.

1. évad (2008) - 5 epizód

2017.08.23 Deku

Gyönyörű lett David Attenborough eme dokumentum film sorozata is. Szerintem ő fogja meg a legjobban ezeket az természetfilmeket. Nagyon tudta, hogy kell élethűen filmre vinni.

2015.02.13 tothtamas

Csodálatos képi világ jellemzi ezt a természetfilmet! David Attenborough nagy zseni, nincs még egy olyan természetfilmes, mint ő.

2015.02.12 mneviki

Nagyon szeretem David Attenborough filmjeit, ezt még sajnos nem láttam, de biztos, hogy szert fogok rá tenni, hogy láthassam.