Sztár születik

Sztár születik

Raise Your Voice

Terri, a kisvárosi kamaszlány nagy álmokat dédelget: csodálatos hangja van és szeretne énekesnő lenni. Legnagyobb álma, hogy bekerüljön a legnevesebb Los Angeles-i művészeti iskola nyári osztályába, ám testvére, Paul balesete és apja szigorúsága visszatartja álmai megvalósításától. Ekkor még nem is sejti, hogy Paul titokban elküldte az egyik videofelvételét az iskolába, és így vizsga nélkül is bekerült az intézménybe. A vidéki lánynak nem csak a Los Angeles-i életstílussal kell hát megbarátkoznia, hanem azzal is meg kell küzdenie, hogy klasszikus zenei tanulmányok hiányában felvegye a versenyt a többiekkel. Terri persze mindent megtesz azért, hogy bebizonyítsa rátermettségét és megmutassa a világnak, hogy énekesnőnek szültetett.

Rendező: Sean McNamara
Oliver James
John Corbett
Oliver James

2023.06.29 Di Canio

Nagyon sablonos történet, tinik, zeneiskola, romantika stb.

2019.06.03 kevelin

nem ertem miert lett a film ennyire leszavazva. nekem nagyon tetszett. tipikusan csajos tinifilm egy lanyrol aki kergeti az almait majd vegul gyoz es eleri celjat persze szerelemmel megprobaltatasokkal teletuzdelve. az egyik kedvenc szamom is ebben a... Több

2015.11.02 Vivi02

Hilary itt is jót alkot. Álom világ a sztori tény, Tetszik benne a zene, a mellék szereplők is. Kicsit drámai, de a végén minden jóra alakul. A titokzatosság igen megfogott a filmben.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Tökeletes kis sorozat és film egyben! Minden korosztály imádhatja! Kellemes muzsikák egyvelege! Ajánlani tudom!