Renegátok

Renegátok

Renegades

Amikor egy nyugdíjas katonát egy nemzetközi drogbanda meggyilkol Londonban, négy veterán bajtársa elindul, hogy megbosszulja őt, és London utcáin a maguk módján igazságot szolgáltassanak.

(nagymarti82)

Nick Moran
Lee Majors

KULCSSZAVAK

2023.04.25 uniterra Nézhetetlen

Tisztában voltam vele, mit fogok látni. Arra voltam kíváncsi, hogy a Danny Trejo fémjelezte B kategórián belül ezt hova helyezzem. Hát, lecsúszott a zsék közé, jó mélyre. Már mosolyogni való volt a történetvezetés, na meg a színészi játék is sokszor.... Több

2023.03.31 Dada

Szomorú vagyok, hogy ezt látnom kellett de mindegy is. A Renegades egy amatőr bohózat, amit egy samsung galaxyval forgatott egy srác. A színészek csak kiabálnak a kamerába, és valami wannabe akciózás folyik, ami engem nem érdekelt.

2023.03.27 Bence

Hihetetlen fiaskó, teljesen elfogadhatatlan CGI, minimalista színészi játék, rosszul vezetett történet. Az a "minőség", amit Daniel Zirilli rendezőtől megszoktunk.

2022.08.27 Bence