Az utolsó bűntény (2020)

The Last Days of American Crime

XETH   2020. 08. 21.

Ennek a filmnek úgy ültünk neki, hogy egynek jó lesz. Bankrablós, hajszás szuper. Nagyon ritka az, hogy nem nézek végig egy filmet, de ennek az utolsó fél óráját végigugráltam, mert bevallom, nem bírtam tovább. Zavart a színészek középszerűsége, a tö... több»

Gábor Simkó Nézhetetlen  2020. 06. 07.

Gagyi!

Miért akar egy zs kategóriás akciófilm többnek látszani, mint ami??!! Látszott az erőlködés, hogy nagyon újszerűnek akarnak látszani, a főszereplő unalmas pofája (eszköztelen) halk rezzenéstelen beszéde nagyon kimódolt és hamis volt. A feléig sem jutottam inkább aludtam egy egészségeset! Inkább nézem az üres plafont, mint már a milliomodik ilyen szart!!

miki   2020. 06. 02.

A film hangulata nagyon ott van, de a karakterek nekem egyszerűen anyira idegesítőek voltak, hogy nem egyszer megfordult a fejemben, hogy egyszerűen félbehagyom az egészet.

firczy   2020. 06. 01.

Az előzetes alapján jobbra számítottam, maga a felvetés, hogy abszolút kontrollal iktassuk ki a bűnözést, is izgalmasnak tűnt. A filmmel azonban nem vagyok maradéktalanul elégedett, lehet, még egyszer neki kellene futnom.

petresku   2020. 05. 31.

Hát, nem tudom. Azért ezt a sémát már szerint épp elégszer láthattuk, hogy ne legyen túlságosan kiszámítható a történet. Ebből kifolyólag nem is volt kifejezetten tartalmas nekem ez a film. Csak úgy lefolyt az egész és teljesen sikerült is elfelejten... több»

Sanyi   2020. 05. 27.

Imádtam a képregényt, nem volt kérdés, hogy amint lehet, megnézem a filmet is, de úgy érzem, nem lett több egy átlagos akciófilmnél, pedig a jó alap adott volt.

Édgar Ramírez

Lehetne szórakoztató, besorolhatna a guilty pleasure kategóriájába, amit csak magunknak merünk bevallani, de még ehhez sem nyújt elég kapaszkodót: valahogy feladjuk a közepén. több»