Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

harnas1207   2018. 12. 06.

Nagyon sok helyen lehúzták a filmet, de kíváncsi voltam rá, Szerintem jó film, izgalmas és vannak benne váratlan fordulatok.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon izgalmas film, tele fordulatokkal. Nagyon jó a szereposztás, végig pörgős. A végén van benne egy kis csalafintaság, de ez még belefér.

indingo   2017. 10. 26.

Nem ismertem előtte a filmet és ismeretlenül vágtam bele, mert szimpatikus volt a szereposztása. Nyikorgott a történet, nem minden értettem, hogy mit miért történik.

Deku   2017. 10. 23.

De Niro nagyon jól alakít itt is mint mindig. Nekem ennél több nem kell egy filmbe, jó színészek, remek alakítások, és látványos jelenetek. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában.

Mavil   2016. 06. 09.

Izgalmas film, szokásos akció-thriller, tele fordulatokkal. Jeffrey Dean Morgan karaktere igen szerethető benne, szimpátiát kelt a nézőben. Egyszeri megnézésre kiválóan alkalmas film.

Gina Carano
Robert De Niro
Dave Bautista
Dave Bautista
Robert De Niro

A filmet rosszul fogadták a kritikusok, Rotten Tomatoes alapján 26%-s lett.

(harnas1207)