A 657-es járat

Heist

2022.06.09 Emmersson

Logikátlan

Ez a film hangulatában egész jó. Akit nem érdekel, hogy a történet belső logikája tótágast áll, egyszerűen foghíjas, nem áll össze, az akár jól is szórakozhat. Én sokszor kívánom, hogy átlagos Maunikasó-bámuló droid legyek, mert úgy jóval könnyebb az... Teljes kritika

2016.08.06 mamiéstöti2

Nagyon izgalmas film, tele fordulatokkal. Nagyon jó a szereposztás, végig pörgős. A végén van benne egy kis csalafintaság, de ez még belefér.

2017.10.26 indingo

Nem ismertem előtte a filmet és ismeretlenül vágtam bele, mert szimpatikus volt a szereposztása. Nyikorgott a történet, nem minden értettem, hogy mit miért történik.

2017.10.23 Deku

De Niro nagyon jól alakít itt is mint mindig. Nekem ennél több nem kell egy filmbe, jó színészek, remek alakítások, és látványos jelenetek. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában.

2018.09.22 Berto49

Sablonokból építkező akció/krimi. Már az alaptörténet is ezerszer látott szituáció; beteg kislány, az apának nincs pénze a műtétre, ezért rablásra szánja el magát. A történet fősodra pedig erősen hajaz a „Féktelenül” című filmre, mert itt is egy busz... Több

2018.01.07 HE7EDIK

Egy baromságokkal és kliséhegyekkel teletűzdelt középszer, amit egyedül De Niro játéka ment meg a nézhetetlenségtől. A ha nem készül el sem sírjuk tele a kispárnánkat kategória.

2017.10.19 Szilonka

Az eleje tetszett, utána eléggé leült a sztori egy fél órára és utána ismét beindult. Voltak benne furcsaságok, pl. a rendőrnő miért segít a rablóknak. A csavar sejthető volt.

2016.03.29 MMcFly2015

A lehető legátlagosabb, legsablonosabb akciófilm. Robert De Niro filmjeit ki nem hagyom, már csak azért sem, mert évről évre rosszabb filmekben játszik, és a kíváncsiság hajt, vajon meddig süllyed. Nem tudom eredeti nyelven milyen lehet, de 1-2 szere... Több

2018.12.06 harnas1207

Nagyon sok helyen lehúzták a filmet, de kíváncsi voltam rá, Szerintem jó film, izgalmas és vannak benne váratlan fordulatok.

2017.11.21 Bazzzsi

Eléggé összecsapott történet, amiből számomra hiányzott a katarzis. Meg lehetett nézni, de valahogy nm érintett meg a története. Többször nem nézném meg.

2015.12.04 tamas84

Rettenetes film, hát ilyen szereplőgárdával ilyen borzadalmat összerakni... atyaég

2017.12.14 Greeta

Annyira túl bonyolítják a rablók ezt a dolgot, hogy már az kivágta nálam a biztosítékot. A buszos dolog is nagyon erőltetett volt. Az akciójelenetek közhelyesek.

2016.05.10 deneslau

zseniális film, izgalmas, agyalós, továbbgondolós, és minden figyelmet leköt. A jelenetek mind mind izgalmasak, nincs üresjárat, felesleges párbeszédek, érdektelen történések. Pont olyan, amilyennek egy akcióthrillernek lennie kell.

2016.06.29 giorgio600

nekem tetszett, akció-dús, de leginkább elgondolkodtató, hogy az ember ebben a helyzetben mit tenne. A főszereplő a tettétől függetlenül akaratunkon kívül válik szimpatikussá, azáltal, hogy megmarad embernek, akkor is, ha törvényellenes amit tesz. Kiváló színészi játék, fordulatos és izgalmas rendezés jellemzi a filmet.