Tolvajtempó

Tolvajtempó

Gone in Sixty Seconds

Memphis (Nicolas Cage) minden idők egyik legjobb autótolvaja. Sikerének a titka a szervezettség, pontosság, megbízhatóság és páratlan merészség. Ezúttal viszont olyan feladatot kap, miben még ő maga sem hisz. Nem kevesebb, mint ötven luxusautót kell ellopnia egyetlen éjszaka alatt.… Több

Rendező: Dominic Sena
Forgatókönyvíró: H.B. Halicki, Scott Rosenberg
Premier (HU): 2000.08.17. | Disney+ (2022.06.14.)

Tolvajtempó  (1974)

2024.02.20 Schumy1

Jó kis film lett, Cage-nek és Jolie-nak jól állt a szerep. Jó szórakozást nyújt.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon tetszett izgalmakkal teli az ember bele tudja élni magát az egyes karakterek helyzetébe, látványosak az autós üldözések és persze az autók is.

Már megint egy gagyi amcsi film. Semmi történet, béna, szenvtelen színészi játék, idegesítő párbeszédek és össze-vissza csapong a sztori, ami amúgy is több sebből vérzik. Trutyivúd újabb szemete.

2017.12.13 Yosihiro

Autos izgalmas akcio Nicolas C. Szereplésével. Remek történet . Csak ajánlani tudom

2018.02.07 dailyfilmsan

Jó kis akciófilm. Az autók lélegzetelállítóak. A humoros vonalat próbálták megfogni és a poénok legtöbb helyen jól megállják a helyüket. A főgonosznak nagyon nem sikerült ijesztőnek lennie és a zsaruk több káoszt és halálesetet okoztak mint a tolvajo... Több

A film előállítási költsége 90 millió dollár volt, és 237 milliót hozott vissza. Szerző: Archívum

Nicolas Cage a legtöbb jelenethez nem használt kaszkadőrt. Három különböző neves autós kaszkadőr iskolában tanult, hogy elsajátítsa a szakma minden csínját-bínját.Szerző: ps

A film forgatásához hét darab Shelby GT500 autót vásároltak, amelyek közül öt totálkáros lett a forgatás alatt. A másik kettőt Nicolas Cage és Jerry Bruckheimer tartotta meg.Szerző: ps

Eleanor egy 1967-os Shelby GT500. A gyűjtők körében a legértékesebbnek az 1965-ös és 1966-os évjáratok számítanak.Szerző: ps

(2015. 10. 06.)
Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, de túl sokat ne várjunk tőle. Legmélyebb bánatomra középszerű alkotásról van szó. Több