Tolvajtempó (2000)

Gone in Sixty Seconds

Sabnock Sanatory   2020. 12. 20.

Már megint egy gagyi amcsi film. Semmi történet, béna, szenvtelen színészi játék, idegesítő párbeszédek és össze-vissza csapong a sztori, ami amúgy is több sebből vérzik. Trutyivúd újabb szemete.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Nagyon tetszett izgalmakkal teli az ember bele tudja élni magát az egyes karakterek helyzetébe, látványosak az autós üldözések és persze az autók is.

dailyfilmsan   2018. 02. 07.

Jó kis akciófilm. Az autók lélegzetelállítóak. A humoros vonalat próbálták megfogni és a poénok legtöbb helyen jól megállják a helyüket. A főgonosznak nagyon nem sikerült ijesztőnek lennie és a zsaruk több káoszt és halálesetet okoztak mint a tolvajo... több»

Yosihiro   2017. 12. 13.

Autos izgalmas akcio Nicolas C. Szereplésével. Remek történet . Csak ajánlani tudom

harnas1207   2018. 12. 01.

Volt idő, mikor még Nicolas Cage egymás után hozta az izgalmas és élvezhető filmeket.

Attila G. Nézhetetlen  2019. 03. 12.

Nem vagyok autóbolond

Ez az a film, ami kapcsán a vélemenyemet illetőennem szeretnék a többséghez csatlakozni. Valahogy nem szeretem az autókat. Valószínűleg ezért a Halálos iramban-filmek sem pálya számomra; bár bele-belenéztem pár epizódjába. Pár percnél tovább egyiket ... teljes kritika»

Eniq   2018. 08. 24.

Nagyon szeretem ezt a filmet nagyon jó színészek lettek összeválogatva rá. Nicolas Cage-nek volt pár jó filmje a 90-es 2000-es években és ez azok közé tartozik. A sztori is jó izgalmas és a zenék is jól el lettek találva benne.

A film előállítási költsége 90 millió dollár volt, és 237 milliót hozott vissza.

(Mavil)

Nicolas Cage a legtöbb jelenethez nem használt kaszkadőrt. Három különböző neves autós kaszkadőr iskolában tanult, hogy elsajátítsa a szakma minden csínját-bínját.

(ps)

A film forgatásához hét darab Shelby GT500 autót vásároltak, amelyek közül öt totálkáros lett a forgatás alatt. A másik kettőt Nicolas Cage és Jerry Bruckheimer tartotta meg.

(ps)

Eleanor egy 1967-os Shelby GT500. A gyűjtők körében a legértékesebbnek az 1965-ös és 1966-os évjáratok számítanak.

(ps)

Christopher Eccleston csak évekkel a film után szerezte meg első jogosítványát.

(ps)

Az eredeti tervek szerint az autók között szerepelt volna egy McLaren F1 típusú sportkocsi is, de a film készítői nem tudták beszerezni ezt méregdrága a ritkaságot.

(ps)

Az utolsó üldözéses jelenetet nagyrészt improvizálták.

(ps)

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, de túl sokat ne várjunk tőle. Legmélyebb bánatomra középszerű alkotásról van szó. több»