Tolvajtempó

Gone in Sixty Seconds

2024.02.20 Schumy1

Jó kis film lett, Cage-nek és Jolie-nak jól állt a szerep. Jó szórakozást nyújt.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon tetszett izgalmakkal teli az ember bele tudja élni magát az egyes karakterek helyzetébe, látványosak az autós üldözések és persze az autók is.

Már megint egy gagyi amcsi film. Semmi történet, béna, szenvtelen színészi játék, idegesítő párbeszédek és össze-vissza csapong a sztori, ami amúgy is több sebből vérzik. Trutyivúd újabb szemete.

2017.12.13 Yosihiro

Autos izgalmas akcio Nicolas C. Szereplésével. Remek történet . Csak ajánlani tudom

2018.02.07 dailyfilmsan

Jó kis akciófilm. Az autók lélegzetelállítóak. A humoros vonalat próbálták megfogni és a poénok legtöbb helyen jól megállják a helyüket. A főgonosznak nagyon nem sikerült ijesztőnek lennie és a zsaruk több káoszt és halálesetet okoztak mint a tolvajo... Több

2022.04.05 Klauka89

Jó volt 20 évvel ezelőtt készült filmet nézni. Nem rossz film egyébként, olyan középkategóriás. Jolie szörnyű szőke hajjal.

2018.12.01 harnas1207

Volt idő, mikor még Nicolas Cage egymás után hozta az izgalmas és élvezhető filmeket.

2023.04.14 Gamehun638

Mai szemmel egy b kategóriás tv film, de szerintem megállja a helyét a filmes világba. Korrekt szereplőgárda. Jó autók. MInden percét lehet élvezni. Nekem igazi nosztalgia. Maga a zene is.

2019.03.12 Attila G. Nézhetetlen

Nem vagyok autóbolond

Ez az a film, ami kapcsán a vélemenyemet illetőennem szeretnék a többséghez csatlakozni. Valahogy nem szeretem az autókat. Valószínűleg ezért a Halálos iramban-filmek sem pálya számomra; bár bele-belenéztem pár epizódjába. Pár percnél tovább egyiket ... Teljes kritika

2018.08.24 Eniq

Nagyon szeretem ezt a filmet nagyon jó színészek lettek összeválogatva rá. Nicolas Cage-nek volt pár jó filmje a 90-es 2000-es években és ez azok közé tartozik. A sztori is jó izgalmas és a zenék is jól el lettek találva benne.

2015.06.17 Tomi

Egy kimondottan jó film Nicolas Cage-től. Izgalmas, akciódús, nem laposodik el a történet se. Meg hát ott van még Angelina is. Akinek nem lenne mindez elég vannak még jó kocsik is :)

2015.07.30 Aranyhal

Nem okozott benne csalódást Nicolas Cage, hozza a formáját. Meggyőző, testhezálló szerepben láthatjuk ebben a filmben is. Cselekményben dús, igényes akciófilm.

2015.06.03 sonyxxx

Egy átlagos akciófilm, de aki szereti az autókat és a főszereplőt azoknak bőven megéri megnézni, nem fognak rajta csalódni. Azt hozza amit várunk, főleg akkor ha nincsenek nagy elvárásaink vele kapcsolatban.

2015.11.24 S.Marika

Az autók szerelmeseinek igazán jó lehet ez a film,itt is van néhány remek példány. Elég lassú ez a film,van egy kevés akció,egy kis autós üldözés de semmi extra.