A szállítmány

HE7EDIK

Matt Dillon
Laurence Fishburne
Matt Dillon

Akármilyen vastag a páncél, akármilyen sok a biztonsági kamera, akármilyen ravasz a riasztórendszer, mindegyiknek van egy gyenge pontja: az ember, akit segít. Amikor egy páncélautónak 42 millió dollárt kell rendeltetési helyére szállítani, a cég legjobb,… Több

Premier (HU): 2010.01.28. | HBO Max (2024.03.15.)

2021.05.09 uniterra

Nimród akart valamit, ami nem jött össze. Mi volt ebben a lepukkadt gyárépületi filmben 20 millió? Ráadásul a téma elcsépelt. Meglátom a témát, csak annyit mondok: anyád!

2019.02.23 HE7EDIK

Nimródtól Amcsiban sajnos csak ennyire futotta. Sablonos, kiszámítható filmekre, minden csavartól mentesen. Matt Dillon persze itt is remek, hogy milyen jó színész, azt nekem Trier legutóbbi agymenésében bizonyította be igazán. Egyszer nézhető, de semmi több.

2015.11.12 Adell89

Kicsit vontatott film,a közepétől már számoltam vissza a perceket mikor lesz vége.A főszereplő egy igazi idegesítő sulis kölyök,falra másztam tőle már a film elejétől,nem volt szimpatikus. Egyszer nézhető!

2015.11.12 gihera81

Nagyon szerettem volna, hogy tetsszen a film, de végül nem tudott meggyőzni és ennek nem biztos, hogy a rendező az oka, hanem inkább maga a történet. Számomra unalmas és jó darabig vontatott volt, nem igazán találták meg a pozitívnak szánt karakterek a szimpátiámat, sőt, őszintén megmondom, én a rosszaknak drukkoltam.

2015.05.08 Helgus

Egyszer elmegy. Gratulálok Antal Nimródnak és a szereplőknek, ebből a primitív történetből kihozták, amit lehetett. Az akciójelenetek jól meg vannak csinálva, a színészek is jók, de itt véget is ér a történet.