Börtönlázadás

Börtönlázadás

Riot

A Riot című film főhőse Jack Stone, aki bankrablásért került börtönbe a félelmetes orosz bűnözővel, Balammal együtt. Balam nem csupán egy hírhedt maffiavezér, de hatalmának köszönhetően a rendőrség is a kezében van - még a rács mögül is befolyással bír a… Több

Rendező: John Lyde
Forgatókönyvíró: John Lyde, Spanky Dustin Ward
Premier: 2015.11.07.

2017.02.23 Elkoo

Nézhető film,amely tele van verekedős jelenetekkel.Egy unalmasabb napon akár kissé felrázhatja az embert Dolph Lundgren személye.Egyszeri megtekintését mindenképpen ajánlom.

2017.02.16 Kaslerka

Összességében nem lenne rossz film, de a verekedős jelenetek nagyon lassúak. Ill a folyosói jeleneteknél eléggé zavart, hogy az operatőr azt is mutatja, hogy a játékosok nem támadnak, hanem "várakoznak" a sorukra... Ettől függetlenül nézhető kategória.

2016.06.20 tomtom

A figyelem központjában nem Lundgren van, de ez nincs a film kárára. Egész jó az alaptörténet és a küzdős jelenetek koreográfiája. Az biztos, hogy unalmasnak nem nevezhető börtönös sztori.

2016.05.26 RókaÚr

Tetszett a főhős szolid karaktere. Egészen erőteljes volt, Lundgren főleg a plakátra kellett szerintem, az imidzse nem nagyon jött be, viszont nem is rontott az összhatáson. Tény, hogy lassan már kiöregszik ezekből a filmekből.

A film összbevétele 124 358 dollár volt (imdb.com).