Senna

Dokumentumfilm Ayrton Senna brazil Forma-1-es autóversenyzőről, aki 34 éves korában bekövetkezett halála előtt háromszor nyerte meg az F1-es világbajnokságot.

(Hupka Adrián)

Rendező: Asif Kapadia
Író: Manish Pandey
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2011.09.15. | HBO Max (2022.06.18.)

2017.09.13 Deku

Hatalmas csalódást okozott ez a film, azonban ez a fajta csalódás most pozitív volt. Nem szándékoztam megnézni, mivel nem keltette fel az érdeklődésemet. De szerencsére mégis megtettem. Remek volt.

2015.06.08 Dodi

A film gyakorlatilag egy dokumentumfilm, tehát rosszat-jót mondani róla szerintem felesleges, mert ez volt, ez történt, ki ki döntse el mennyire is volt jó vagy rossz ember, mennyire csinált magából sztárt vagy tényleg arra született, hogy Ő így adjon az embereknek.

2015.06.12 fancsi094

A valaha volt egyik legnagyobb Formula 1-es autóversenyzőnek állít méltó emléket a film. Dokumentumfilm lévén, értékelni nem nagyon lehet, hiszen a valóságot tárja elénk, maximum az nem mindegy, hogy a valós eseményekből mit milyen adagokban kapunk.

2015.11.30 golyo95

Igaz történetet mesél el Ayrton Sennáról, sajnos tragikusan elhunyt koruk legjobb f1 pilotája volt egy igazi szívbe markólo történet egy sport emberröl

2015.02.13 Marko22

Remek film. Méltó emléket állít a legendás Sennanak. Forma 1 rajongóknak kötelező, a többieknek erősen ajánlott.