Füstfüggöny

Füstfüggöny

Smoke Screen

Britt Shelley egy tévériporter, aki egyik reggel megdöbbenésel veszi észre, hogy Jay Burgess detektív hullája mellette fekszik az ágyában. Britt semmire sem emlékszik az előző éjszakából. Beleveti magát a nyomozásba, hogy kiderítse, ki és hogyan ölte meg a nyomozót. A nő rájön, hogy az ügy… Több

Rendező: Gary Yates
Író: Sandra Brown
Forgatókönyvíró: Karen Stillman
Premier (HU): 2012.10.24.

2022.10.07 uniterra

Jamie Presley nagyon jó a Nevem Earl komédiában. Perfekt cinikus, pénzéhes és goromba. Ebben kiváló karakterszínész. No de ebben a filmben?! Mintha nem is színésznő lenne, hanem egy elfajult titkárnő aki színtelenül eldarál valami szöveget, persze ez lehet a szinkron pocséksága is. Szóval ZS a mozi.

2016.06.20 varjú

Nagyon mesterkélt film, de teljesen mindegy, mert a történet annyira gagyi, hogy másra nem is tudtam odafigyelni.

2015.07.07 qwertz

Ha Jaime Pressly feltűnik a képernyőn már kapcsolok is el, szegény valahogy sosem került tovább a Z kategóriás filmek szintjénél, pedig egész jó karakterszínész lehetett volna belőle.

2015.04.22 ordas

Szerintem ez egy egész tűrhető akciófilm, ami mégsem annyira brutális, hogy kiskorúak is nézhessék. Szóval amolyan családias, összeülős, kellőképpen izgalmas film.