Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Patthelyzet (2020)

Patthelyzet

stomachh   2021. 08. 24.

Még jó is lehetett volna az ötlet alapján. De nem lett az. Buta dialógok, idegesítő fényképezés. Sokszor a szöveget sem lehetett érteni, motyogás, hadarás, főleg a hosszú hajú "színész", amit művelt... Egy jó tulajdonsága volt: hogy csak 1 órát rabolt el az életemből.

stevepisti   2021. 01. 10.

Pedig én annyira szerettem volna, ha jól sikerül, de sajnos nem tetszett. A színészek még úgy ahogy rendben voltak, bár ott is voltak problémák, de pl. a helyszín annyira mű hatású volt, mint egy tv sorozatban, néhány erőltetett poén és a párbeszéd i... több»

Caravaggio1978   2021. 08. 12.

Erika mellbősége csökkent

Teljesen jó volt maga az ötlet, a történet, de a megvalósítással voltak ezért kicsit gondok. Túl műanyagok voltak a beszélgetések, olyan betanult, színházas jelenetek érzetét adták, nem egy filmét. Azon csodálkoztam, hogy nem volt néger szereplő a filmben. Miért nem??? Ha már a kötelező meleg pár benne volt, a szegény, mártír színes bőrű miért nem? Ha kicsit ellazultak volna a színészek, azért többet ki lehetett volna ebből a filmből hozni.

makk20   2020. 08. 09.

Egyszeri nézésre éppen alkalmas a Patthelyzet, de ezen a kategórián sajnos nem mutat túl a film. Mindenesetre jó volt látni, hogy a magyar filmipar egy komolyabban vehető krimit is kitudott végre termelni magából.

milantoth06 Nézhetetlen  2020. 08. 07.

Ki dobott pénz volt ez a film. Vannak jó magyar filmek, de ez nem tartozik közéjük. Nézhetetlen, értékelhetetlen, egyértelműen kikövetkeztethető. Senkinek nem ajánlom aki jó filmet szeretne nézni.

Marton   2020. 08. 07.

Na, hát igazán nem tudtam, hogy mire számítsak ettől a filmtől, és nem azért mert pusztán "magyar" film lenne, hanem mert elnézve a stáblistát, ezeket a színészeket nem igazán láthattam még hasonló szerepben, de még így is nagyon kellemes meglepetés volt ez az egész. Szerintem érdemes belevágni!

sbesz   2020. 08. 05.

Mégiscsak kezdi kapizskálni a magyar filmipar, mi kell a nézőknek. Végre egy lendületes film nem várt meglepetésekkel és remek befejezéssel. nem tökéletes, de kellemesen meglepett.

Megéri kivárni, ez a film most nagyon jól (és jókor) jött a hazai szakmának. több»