Spongyabob Kockanadrág

SpongeBob SquarePants

2020.09.14 HannaK

Ami igazán kedvelhetővé teszi a sorozatot az a sokféle karakter aki van benne. Sok-sok szereplő van benne és mindenki egy karakter és különleges. Arra tanít a sorozat, hogy fogadd el olyannak a másikat amilyen.

2019.05.20 petraszab

Még fél felnőtt fejjel is élvezhető mese. Vannak benne butaságok, de melyik mesében nem. Az utóbbi évek legkarakteresebb mesehőse Spongya Bob.

2017.08.06 felicity

Nagyon szeretem Spongyabobot. Tele van élettel, énekelnek. Eközben Tunyacsáp csak morog. Nagyon jó. ????

2021.06.27 Kósa Bence

Olyan, akár a Hupikék Törpikék. A nosztalgia szépíti meg ezt a mesét is. Tunyacsápot én mindig sajnáltam az ostoba szomszéd miatt. Viszont a gyereknek ez egy jó választás.

2017.09.30 SzFa

Nagyon sokáig nem tudtam megbarátkozni vele, de ahogy telt az idő és a nézőre volt kényszerítve egészen megkedveltem és szórakoztató sorozattá vált. A karakterek elég bugyuták. Gyerekeknek nem ajánlom inkább a felnőtteknek.

2017.08.22 Deku Nézhetetlen

Ezt a sorozatot nem tudom elfogadni, úgy hülyeség ahogy van. Erre nincs jobb szó. Értelme a nullával vetekszik, mivel majdnem eléri, hogy nulla legyen. Logikátlanságból és elborultságból van benne bőven, ez pedig egyáltalán nem hasznos szerintem.

2016.04.19 szoljhozzam

Spongya Bob és a többi karakter is nagyon vicces és szerethető az alaptörténet egyszerű, de élvezhető. Rákuram és Csigusz a kedvenc. Egy nyávogó vízicsiga. Kiváló ötlet! :) A pénzéhes rák se kutya.

2017.08.09 czigler.nora

Én imádom, minden reggel nézem a Comedy-n :D nem bírom megunni, pedig esküszöm már minden részt kb 50x láttam. Bugyuta tudom, de legalább nem erőszakos.

2019.01.07 szabomarc

Aranyos mese lenne, ha nem lennének ilyen kirívóan irritálóra megírva a karakterek benne. Szandi az egyetlen értelmes karakter benne, de mindenki vagy túl ostoba, vagy túl nemtörődöm, vagy túl akármi, ami éppen az ő karakterét alkotja. Mindenesetre engem ez idegesített, sosem tudtam élvezni.

2015.05.06 bambula

Jóformán az egyetlen szórakoztató mesesorozat ma, legalábbis felnőtt szemmel, és az enyémmel (meg persze a South Park). hihetlen agyament és szerintem a gyerekek a felét nem is értik mert tele van felnőtt poénnal, de nem hiszem hogy zavarja őket.

2017.01.17 Katkatt

Picit beteg, de SpongyaBob nagyon kedvelhető. A kis részek helyek és olykor humorosak is. A figurák nagyon szélsőségesek.

2015.05.06 Mate

Nem túl jó rajzfilmsorozat gagyi poénokkal. Még a tanulságok is megkérdőjelezhetőek.

2017.08.12 MoziRozi007

Nagyon fárasztó, nagyon vicces sorozat egyedi karakterekkel. Néha izgalmas, néha butuska, de mindig szórakoztató. Nem csoda, hogy a gyerekek imádják követni Spongyabob és barátai kalandjait. :D

2022.07.04 Peti396071

Imádom! A legjobb az 5., 6., 7., 8., 9. évad. A magyar hangokat kifejezetten kedvelem, még az eredetinél is jobbnak tartom. Humoros és eredeti történetek, remek karakterekkel.