Az új Teletabik

Az új Teletabik

Teletubbies

Tinky Winky, Dipsy, LaaLaa, Po. Felejtsd el, amit eddig róluk tudtál, mert a 2015-ben megújult sorozatban egy teljesen új kaland vár rád!

(hp)

Forgatókönyvíró: Catherine Williams
Ország: Egyesült Királyság, Kanada
Premier: 2015 | HBO Max (2022.08.13.)

KULCSSZAVAK

2021.12.05 picurka

Úgy emlékszem, kiskoromban néztem ezt a sorozatot. Mit mondjak róla, kicsit bizarr, de legalább csúnya szó nincsen benne. Az 1-3 közöttieknek biztos tetszene.

2020.12.02 nikla113

Az eredeti is elég elképesztő egy mozógképes anya volt, de abban volt valami furcsa báj - ami a rebootból gyakorlatilag teljesen kimaradt, és csak ezek a nyomasztó lények maradtak.

2016.01.19 Havier85

Tettünk vele egy kört a gyereknél, hogy ő is formáljon már véleményt, ne csak mi, de nagyon hamar megunta.

2015.12.07 entercode

A régit sem tudtam hova tenni, ezzel meg aztán végképp nem tudok mit kezdeni. Csak kérdőjelek vannak benne, amikre nem igazán fogok valószínúleg választ kapni sosem.

A Laa-Laa-t alakító színésznő szerint a sorozat írója egy zseni.Szerző: Lipót Testvér

A sorozat egyik epizódját betiltották, ugyanis olyannyira horrorisztikus volt, hogy a szakértők szerint 16-os korhatár volna a legkisebb, amit erre adhatnak.Szerző: Lipót Testvér

A Teletubbiesról az a hír terjedt, hogy homoszexualitásra neveli a gyerekeket. Ennek az oka Tinky Winky: a lila szín, a háromszög, a női táska, valamint balettozó, fenékingató mozgás nem egy vallási fanatikusnál verte ki a biztosítékot. Az amerikai Jerry Falwell, valamint egy lengyel gyerekszakértő (aki szerint nem lehetnek meleg tanárok), Ewa Sowinska indította el ezt a pletykát, később Ezeket megcáfolta „Laa-Laa” színésznője, aki szerint a teletabik szexuálisan semlegesek.Szerző: Lipót Testvér