The Rocky Horror Picture Show: Az időgép újraindul

The Rocky Horror Picture Show: Az időgép újraindul

The Rocky Horror Picture Show

Janet és Brad az eső elől a kísérteties kastélyban keres menedéket. A kastély ura Frank-N-Furter az őrült, transzvesztita tudós, aki a vágyai kiélése érdekében megteremti Rocky Horrort. A klasszikus horror rockmusical új feldolgozása.

Negyven évvel a klasszikus horror rockmusical után itt… Több

Rendező: Kenny Ortega
Tim Curry
Christina Milian
Annaleigh Ashford

2017.04.16 avatar123

Hát, nekem ez nagyon nem jött be. Bár nagyon dicsérik a régi változatot, ha ez is ilyen, inkább nem kérem. Számomra ez túl elrugaszkodott és obszcén. Kellenek hozzá idegek.

2017.02.12 piZZola

Sajnos nyomába sem ér az eredetinek, hiába tették bele Tim Curryt, egyszerűen nincs meg az a frissessége, naturalitása a shownak.

A film szereplőinek jó része Theatre Upstairs társulatából került ki.Szerző: Bogi87

A Rocky Horror Picture Show tartja a leghosszabb ideje játszott filmek rekordját.Szerző: Bogi87

A film egyik jelenetében Meat Loaf, rockénekes is látható egy szám erejéig.Szerző: Bogi87

A filmhez egy folytatás is elkészült 1981-ben, melynek sikere messze alulmaradt az eredeti filmhez képest. Szerző: Bogi87

A film szerepel Steven Jay által szerkesztett, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.Szerző: Bogi87