Producerek (2005)

The Producers

Turon   2018. 07. 03.

Én nagyon élveztem, annak ellenére, hogy nem egyszer kicsit kínosan gyengék a poénok. A történet sem szól akkorát, amit első ránézésre gondoltam volna, de a kiváló színészi alakítások, szerintem tartják az egész koncepciót.

ArpiHajdu és Réci   2017. 08. 31.

Ami jól áll a színpadon, az nem biztos, hogy működik a filmvásznon...

A film tökéletes példája annak, hogy ami jól áll a színpadon, az nem biztos, hogy működik a filmvásznon. A Producereket még évekkel ezelőtt volt szerencsém látni a Madách Színházban Gálvölgyi Jánossal, Nagy Sándorral és Ladinek Judittal a főszerepben... teljes kritika»

Bernie   2016. 12. 02.

Valahogy mindenki olyan szokatlan és furcsa a szerepében, ettől viszont egy elég érdekes filmmé tud válni néhány ponton a történet. Szerintem érdemes megnézni, mert egészen jópofa, egy kicsit a Cochen filmekre hasonlít, de annyi baj legyen. :)

Matthew Broderick

Brad Oscar, aki a filmben a taxi sofőrt alakította a Broadwayn látható volt Franz Liebkind és Max Bialystock szerepében is.

Gary Beach egy időben volt látható Roger De Bris karakterében a filmben és a Broadway produkcióban. A film premierjén nem is tudott részt venni, ugyanis éppen a színpadon játszott.

Miután A stepfordi feleségekben együtt dolgozott Matthew Broderick-kel, a színész Nicole Kidman-nek ajánlotta fel Ulla szerepét, aki a nélkül mondott igent, hogy elolvasta volna a forgatókönyvet. Végül egyéb projektek miatt mégsem tudott szerepelni a filmben a színésznő.

Will Ferrellt és Uma Thurmant leszámítva, a színészek már alakították a filmbéli karaktereiket a Broadway verzióban.

Az öreg hölgyek közül többeket férfiak alakítottak.