A Mikulás angyala

A Mikulás angyala

The Santa Squad

Allie egy munkanélküli rajztanárnő, aki elfogad egy állást egy karácsonyi dekorációt árusító üzletben, a Santa Squadban. Úgy alakul, hogy a fiatal nő fő feladatává az válik, hogy segítsen a gazdag özvegynek, Gordonnak és két szeretett lányának újra felfedezni a karácsony… Több

Rendező: John Bradshaw
Forgatókönyvíró: Mark Valenti
Ország: Kanada
Premier: 2020.11.01.

2021.12.23 avatar123

Igazis klisés, helyenként szemforgatós karácsonyi mozi, de ezek ilyenek, ezt kell elfogadni. Azt hozta amit vártam, szórakoztató.

2021.07.20 csenge

Ez egész kellemes meglepetés volt, nem nagy sztori, de úgy szépen elcsordogált, és Karácsony előtt ez éppen megfelelt.

2021.02.24 KATE

A sztoriban lettek volna lehetőségek, csak mondjuk meg is kellett volna írni valahogy azokat a fránya párbeszédeket és történetvonalat. Mindenesetre egyszer meg lehet nézni, csak túl sokat ne várjatok tőle, ez egy ünnepi tévéfilm, ami kevéssé tud kilépni az árnyékából.

2021.10.06 Balazs

Biztosra veszem, hogy a színészek külön-külön jó munkát végeznek, de így együtt szörnyű volt, egyáltalán nem működött köztük a kémia. A sztoriról ne is beszéljünk, ugyanaz körbe-körbe, mint amit már évek óta nyomnak.