A rossz anya

Dominique Swain
Dee Wallace
Vivica A. Fox
Vivica A. Fox

Melanie világéletében arról álmodott, hogy egyszer feljebb lép a munkahelyi ranglétrán. Mikor végre elérkezik a pillanat, szembesül vele, hogy egyedül nem bír a feladatokkal, ezért felvesz egy személyi asszisztenst. A pozícióra kiválasztott Phoebe-t azonban nem csak a munka motiválja, régi sérelmei… Több

Rendező: David DeCoteau
Premier: 2019.07.19. | HBO Max (2020.07.09.)

2020.08.08 BÉLA Nézhetetlen

Kszar

Borzadály kszar

2019.09.18 petera050

Harmatgyenge thriller. Néha túl komolyan veszi magát, néha olyan laza poénkodással próbálkozik, hogy csak kapkodtam a fejem, hogy ugyanazt a filmet nézem-e még. Hiányzik belőle a kidolgozott koncepció, és bár néha tud feszült perceket okozni, alapvetően hullámzó színvonalú. Nézhető, de nem szabad tőle sokat várni.

2020.04.10 Turon

Nem tehetek róla, de bármennyire is ideglelős ez a sztori, nekem időnként egy picit megmosolyogtató is volt, főként azért is mert, annyira komolyan veszi magát a film, és emiatt tele van végeláthatatlan klisékkel, ettől pedig már sokszor kínosan rossz volt.

2020.05.18 Havier85

Hát, én nem tudom, hogy kik ezek az emberek, akik összehozták ezt a "produkciót", de annyira halálian unalmas volt, hogy én egyszerűen csak nem találok szavakat. Nem is tudom, mit mondjak...szerintem simán kihagyható az egész.

2020.07.09 petyipetyi

Sokkal jobbra számítottam, igazából ez meglepően rossz volt. Semmi új, semmi izgalmas nincs benne, csak egy szokásos háttérzaj film.