Thomas a gőzmozdony - A bátor mozdonyok kalandja

Thomas a gőzmozdony - A bátor mozdonyok kalandja

Thomas & Friends: Tale of the Brave

Thomas épp az Agyagbányában tüsténkedik, amikor vihar tör ki, és az esőtől az agyagfalak instabillá válnak. A villámlás fényében Thomas mintha óriás lábnyomokat pillantana meg a felette lévő emelkedőn, ám egy földcsuszamlás miatt nincs ideje fényt deríteni a rejtélyre. Billnek és Bennek szerencsére még idejében sikerül kimenteniük Thomast! Kedvenc gőzmozdonyunk nem tud visszamenni a bányához, hogy megbizonyosodjon róla, mit is látott valójában, így Percynek mesél az esetről, akinek azonnal meggyőződésévé válik, hogy egy szörnyeteg garázdálkodik a szigeten. Annyira inába száll a bátorsága, hogy még az esti Postavonatot sem meri elszállítani. Amikor pedig feltűnik egy szokatlan,… Több

Rendező: Rob Silvestri
Forgatókönyvíró: Andrew Brenner
Szereplők: Mark Moraghan
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2014.09.14.

2018.12.06 mamiéstöti2

Inkább az ovis korosztályú gyerekeknek ajánlom, nagyobbak már nem hiszem hogy nagyon élveznék. A főcímdal viszont tetszik.

2015.01.28 Kristófka

A tv-be is mindig megnézem ezt a mese sorozatot úgyhogy ezt se lehetett kihagyni, és nagyon jó is volt.

2015.01.23 hatiche89

A fiamnak nagyon tetszett, mivel nagyon szereti a vonatos meséket. 5/4

2015.02.17 dora298

Ajánlom kisgyerekeknek! :) Ugyanis én kiskoromban nagyon szerettem! :) Szórakoztató és aranyos egy mese! :) Szerintem leköti a gyerekek figyelmét! :)

2015.02.24 barbi

Ajanlom gyerkenek :) nagyon jo az en kis csopsegem is imadja