Mancs őrjárat: Vigyázz, kész mancs! (2019)

Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

adam   2020. 01. 31.

Rettenetesen untam magam a film alatt, nem tagadom. Nem is értem, miért ültem be rá, az animáció szörnyen idejétmúlt, ráadásul a karakterek annyira egysikuak, hogy nem is igazán lehetett bármilyen tanulságot levonni belőle, pedig ez egy igazán minimálisan támasztható elvárás egy mai mesével szemben.

matynero   2020. 01. 30.

Ó, hát ez egy igazán aranyos kis mese, bár kétségeim vannak afelől, hogy ez egy igazán tartalmas családi élményt tudna nyújtani. A történet maga talán egy kissé bugyutácska, amit a nagyok talán nem igazán tudnának élvezni. Na, de ez nem is baj, egyszerűen ilyen is kell, úgy érzem.

Fintil   2019. 12. 27.

Mostanáig a csapból is a Jégvarázs folyt, örülök, hogy végre van valami, amit fiúkkal is meg lehet nézni. Az előző rész is nagy kedvenc volt, nekünk ez is bejött a maga egyszerű kis történetével. Óvodásoknak, kisiskolásoknak biztosan tetszeni fog.

FunBoi   2019. 08. 22.

Aranyos mese a sorozatból jól ismert karakterekkel. A története egyszerű, pont az ajánlott korosztálynak megfelelő. Szerintem a gyerekmeséken edződött szülőknek is elnyeri a tetszését.