Mancs őrjárat: Vigyázz, kész mancs!

Mancs őrjárat: Vigyázz, kész mancs!

Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

1. Vigyázz, kész, mancs!
Az őrjárat kemény fába vágta a fejszéjét, saját pályát építenek, hogy találkozhassanak a híres autóversenyzővel. Amikor kiderül, hogy nem tud részt venni a megmérettetésen, Marshall döntéshelyzetbe kényszerül. Fenntartással ugyan, de vállalja a kihívást, és autóba pattan,… Több

Forgatókönyvíró: Steven Sullivan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2020.01.30. | HBO Max (2021.04.09.)
Forgalmazó: Big Bang Media

2020.01.31 Józsi

Rettenetesen untam magam a film alatt, nem tagadom. Nem is értem, miért ültem be rá, az animáció szörnyen idejétmúlt, ráadásul a karakterek annyira egysikuak, hogy nem is igazán lehetett bármilyen tanulságot levonni belőle, pedig ez egy igazán minimálisan támasztható elvárás egy mai mesével szemben.

2019.08.22 FunBoi

Aranyos mese a sorozatból jól ismert karakterekkel. A története egyszerű, pont az ajánlott korosztálynak megfelelő. Szerintem a gyerekmeséken edződött szülőknek is elnyeri a tetszését.

2020.01.30 matynero

Ó, hát ez egy igazán aranyos kis mese, bár kétségeim vannak afelől, hogy ez egy igazán tartalmas családi élményt tudna nyújtani. A történet maga talán egy kissé bugyutácska, amit a nagyok talán nem igazán tudnának élvezni. Na, de ez nem is baj, egyszerűen ilyen is kell, úgy érzem.

2019.12.27 Fintil

Mostanáig a csapból is a Jégvarázs folyt, örülök, hogy végre van valami, amit fiúkkal is meg lehet nézni. Az előző rész is nagy kedvenc volt, nekünk ez is bejött a maga egyszerű kis történetével. Óvodásoknak, kisiskolásoknak biztosan tetszeni fog.

A film összbevétele 11 085 480 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 85 251 734 forintot termelt. A hazai mozik összesen 64 250 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.