Varázslatos Afrika

Varázslatos Afrika

Amazing Africa 3D
Videók

Nincs még egy kontinens, amelyik olyan változatos tájegységekkel és látnivalókkal büszkélkedik mint Afrika. A végeláthatatlan szavannáktól kezdve, a rendíthetetlen nyugalommal elterülő sivatagi dűnéken át, az esőerdőt keresztülszelő egyenlítőig megannyi szépséget rejt magában. Megismerhetjük többek közt a szavannákon élő Massai törzset, akik napjainkig megőrizték tradicionális életmódjukat és megfigyelhetjük, bizonyos állatok milyen viselkedésmódokat alakítottak ki a túlélés érdekében. Utazz velünk egy olyan varázslatos helyre, mely végigvisz az emberiség történelmén és kultúráján! Utazz velünk Afrikán át!

Ország: Németország
Premier: 2013.05.06.

2015.06.29 Buborék

Többet vártam volna ettől a dokumentumfilmtől. Tényleg egy kicsit mű volt, bár amiket elmond és bemutat az nagyon szép és megható, de az ábrázolás az nem lett jó!

2015.03.10 stothtibor

Nagyon szép és megható dokumentumfilm! Hűen mutatja be az afrikai vadak mindennapi életét. 8/10

2015.01.29 Kristófka

Annyira nem volt jo amire vártam de egyszer megelehet nézni. Végülis csak egy dokumentum film de akit nagyon érdekel a vadon meg azok ott élő állatai az nézze meg szerintem mert annak érdekes lehet.

2015.01.26 varkincso

Nem tetszett, túlságosan mű!