Nagyi Projekt

Nagyi Projekt

Granny Project

Révész Bálint különleges hangulatú, könnyed, szellemes és friss hangvételű dokumentumfilmje három nagymama és három unoka izgalmas egymásra találásának története, miközben tanúi lehetünk egy szimbolikus és egy tényleges utazásnak is.
A három nő - egy angol kém, egy táncosnő a néci… Több

Ország: Egyesült Királyság, Magyarország
Premier (HU): 2018.11.01. | Telekom TVGO (2021.04.08.) | Netflix (2021.06.15.)

2018.11.04 matyas

Nagyon örültem ennek a filmnek, hiszen nagyon kevés ehhez hasonló van a magyar filmkínálatban. Szerintem érdemes megnézni.

2018.11.02 eviestan

Gyerekek, ezt a filmet meg kell nézni feltétlenül mindenkinek. Annyira tele van élettel és pozitív energiával, hogy én szabályosan fel derültem tőle. Fantasztikus élmény nyújtott, és másoknak is csak ajánlani tudom!

(2018. 11. 13.)
Beszélgess a nagyiddal!
Nem mindenkinek a nagymamája holokaszttúlélő, titkosügynök vagy táncosnő a náci Németországban, de minden nagyszülőnek vannak olyan történetei, amiken keresztül nemcsak személyesen hozzájuk, hanem a történelemhez is kapcsolódhatnak a fiatalabb generációk. BUJDOSÓ BORI KRITIKÁJA. Több

(2018. 11. 12.)
Gyere nagyi, játsszunk háborúsat!
A Nagyi Projekt látszólag három fiatalról és nagymamáikról szól, valójában azonban egész Európa történelméről, más nemzetekről és jelenünkről is tanulhatunk belőle.
Több