
Vélemények (3)
Megnéztem, fenntartotta az érdeklődést, kíváncsi voltam, mi lesz. Ez a nő hiába akart jót és cselekedett helyesen, sajnos nagyon buta volt. Vagy csak annyira szerelmes és vak, hogy nem tudta, mit kellene tennie... A fiúk megkapták a jussukat, Magyarországon mennyit kaptak volna amúgy? Khm, khm....
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Le vagyok döbbenve. Nem leszek kedvelt a véleményemért, de leírom... Bennem nagyon nehéz együttérzést ébresztett az, hogy egy rendkívül tanult, orvosként dolgozó nő – aki fotografikus memóriával is rendelkezik, ami igencsak ritka a mai világban – ali... Több