Megnéztem, fenntartotta az érdeklődést, kíváncsi voltam mi lesz. Ez a nő hiába jót akart és helyesen cselekedett, sajnos nagyon buta volt. Vagy csak annyira szerelmes és vak, hogy nem tudta mit kellene tennie... A fiúk megkapták a jussukat, Magyarországon mennyit kaptak volna, amúgy? Khm, khm....
Megnéztem, fenntartotta az érdeklődést, kíváncsi voltam mi lesz. Ez a nő hiába jót akart és helyesen cselekedett, sajnos nagyon buta volt. Vagy csak annyira szerelmes és vak, hogy nem tudta mit kellene tennie... A fiúk megkapták a jussukat, Magyarországon mennyit kaptak volna, amúgy? Khm, khm....